32 Lik Yada 33 Lük Lastik Aranıyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cj5 ci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,343

cj5 ci

OIIIIIIIO
Yer
giresun
merhaba 32x11.5 yada 33x12.5 mt desenli durumu iyi 2.el lastik arıyorum satan arkadaş olursa irtibata geçebilir

Etiketler
Ynt: 32 Lik Yada 33 Lük Lastik Aranıyor

merhaba,
ben de uzun zaman 31/10,5/15 olan lastik ve jantlarımı 32/11,5/15 ile değiştirmek için araştırdım ikinciel ticareti yapanlarla uğraştim araştırdım durdum.eğer istanbul anadolu yakasında ümraniyeye ulaşırsanız reka jant lastik adında jaws markanın sahipleri aynı zamanda...bu ithalatçı firmadan THUNDERER EXTREME markalı sıfır MT lastikleri 350liradan temin edebiliyorsunuz hem de aracınıza montajını da bedelsiz olarak yapıyorlar.bilginize

reka lastik jant ithalatçi firması......irfan bey 0 (216) 365 36 24

tesekkur ederim bu lastigin 32x11.5 ebadi yok en son care bu olacak oncelik cikmada bu lastik uzerine tecrubeleriniz varmi karda camurda asfaltta nasil

drlsmlsr. bende 4 tane mt var. 33 lük büyük ihtimal. ebatları tam bilmiyorum. yarına bakarım.

marka model fiyat nedir 32 - 33 araliginda ariyorum varsa fotograf bile isterim

kusura bakmayın. iş yogunluğum nedeniyle ilgilenemdim.yarına inşallah gönderecegim hepsini. tel üstünden daha mı kolay olur acaba?whatsapp? saygılar

cenkcc bey lastıkler duruyormu elınızde acaba 31X10.5X15 MT durumu markası ne acaba cj5 takacagım tşk

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri