33x12.5x15 Lastik arıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan RAKIM 5642 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,539

Etiketler

Ynt: 33x12.5x15 Lastik arıyorum

dostum 4 adet master craft 33x12.5x15 ilgilenirsen 0533 684 33 88 bursa nilüfer ilçesindeyim

Düşünürseniz, arkadaşıma ait lastikler...

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=87581.0

kardeşim uğraşmaaaa gel vereyim benim lastikleri sana...sen zaten genelde karlar üzerinde olacaksın her virajda her frende her rampada dua edeceksin bana...etmezsen paranı iade eder alırım lastiklerimi geriye...

mertbirincioglu' Alıntı:
kardeşim uğraşmaaaa gel vereyim benim lastikleri sana...sen zaten genelde karlar üzerinde olacaksın her virajda her frende her rampada dua edeceksin bana...etmezsen paranı iade eder alırım lastiklerimi geriye...

33 x15 olsa hiç düşünmeden alırım lastikleri, gerçekten tam benlik, lastikleri gördüm gayet güzel ama 33" kafaya taktık bikere. hatta yeterli bütçe olsa 35 olacak ama şimdilik hayal.

byseyyah' Alıntı:
Düşünürseniz, arkadaşıma ait lastikler...

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=87581.0

Hem 10.5 olmasından(elimdeki cant 10" genişliğinde) hemde şuan extrem benim için 2. öncelik
Teşekkür ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR