3b Motor Turbo Uygulaması

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan caner_cavusoglu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,477

caner_cavusoglu

Yeni Üye
Merhaba
87 bj 60 a sahibim,araca turbo uygulaması yapmak ısıtıyorum ancak bu konuda forumda cok yeterli bilgiye ulaşamadım
Yurtdışında bır takım kitler var ancak fiyatları cok pahalı axt vb
Sadece turbocharger ve 13 bt manifold ile çözüm sağlanır mı,eğer sağlanırsa öyle daha ekonomik gibi
Bu konuda bilgili arkadaşların yönlendirmesine ihtiyacım var
Teşekkürler

Etiketler

bluerebel

Yeni Üye
Yer
Ankara
Ynt: 3b Motor Turbo Uygulaması

3b motorlar turboya uyumlu motorlardır. 1 bar kadar yükleme yapıldığında çok rahat fiziksel yapısı kaldırıyor. Daha detaylı bilgi için Fahri Orhan'dan bilgi alabilirsiniz. 3b motora turbo taktılar. Ayrıca aşağıda yazdığım linkleri incelemenizde fayda var.

http://forum.ih8mud.com/threads/best-turbo-for-3b-diesel.221688/

cnrcavusoglu

Yeni Üye
Yer
İstanbul
turbo uygulaması başarı ile tamamlandı, 60 kasa 3b motorlu aracı olan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. Arabanızı çok daha keyifli süreceğiniz garanti,
Manifoldu kanada dan aldım, turboyu ikitelli yener turbo dan aldık KKK marka
hararet sorununu gidermek için davlumbaza ilave yapıp, 8 kanatlı pervane taktık
1 aydır sorunsuz çalışıyor

Beruch

Ana Kamp
yaklaşık beygir artışı ne oldu tahminen
turbo uygulaması başarı ile tamamlandı, 60 kasa 3b motorlu aracı olan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. Arabanızı çok daha keyifli süreceğiniz garanti,
Manifoldu kanada dan aldım, turboyu ikitelli yener turbo dan aldık KKK marka
hararet sorununu gidermek için davlumbaza ilave yapıp, 8 kanatlı pervane taktık
1 aydır sorunsuz çalışıyor

BENZER İÇERİKLER

GEZENBİLİR TV

Forum istatistikleri

Forumdaki Konu Sayısı
100,388
Konulara Yazılmış Mesajlar
1,481,964
Kayıtlı Üye Sayımız
168,403
Kaydolan Son Üyemiz
serdeann
Bugün Forumu Ziyaret Eden
Yandex.Metrica
Son 28 Günde Ziyaret Eden
Son 24 Saatte Ziyaret Eden

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2020 Gezenbilir