4.GEZENBİLİR Festivali ve Karavan Gurubu (Sarıalan Yaylası)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mayıstosböce Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 45
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,135

mayıstosböce

An lar Sadece An lar,Yaşam Budur Zaten
Yer
Adabazar
Eşimin de geleceğinden ve rahatsız olduğundan dolayı cumartesi gitmeye karar verdim ,iyi de yapmışım ,hayatımın en kötü gecesiydi dedi Derya, ne kadar battaniyemizde olsa soğuğa

engel olamadık.

Sabah yola çıktığımızda o yöne doğru hiç bu kadar kalabalık araç trafiğinde gittiğimi hatırlamıyorum,yağmura rağmen ciddi bir trafik vardı.Ya bu kadar insan nereye gider

acep diye düşündük,tünelleri geçtikten sonra Levent hocam aradı ben çayı koyuyorum diye,kahvaltıyı da hazırlamış amannnn bak sen keyif e.

Tabi çok coşkuluyum hep tebessüm ediyorum yol boyunca.Bu keyifle kamp alanına girdim,bizimkiler tepede ben aşşağı da eeeee nasıl çıkacam oraya .Düz çimde bile

lastiklerimden dolayı zor giden ben şimdi mantarladım, tabi bizimkiler de tepe de gel bakalım gel bakalım havasındalar.

[attachment=1]

Ama ben yüksek bilgim ve tecrübemle oraya kadar çıktım üstelik orada batmış bir traktörüde çıkardım,çok teşekkür etti traktör sahibi bana.

[attachment=2]

Neyse ben aracı kamp yapacağım ve kahvaltının hazır olduğu aracın yanına yanaştırdım,Levent hocam da bir durgunluk var eee hadi kahvaltı edelim dedim ama

demez olaydım çok sinirli,meğer Ferhatla muhabbete dalmış arada inek gelip masada sucuk dahil herşeyi yemiş,her ne kadar ''yok öyle bir şey hepsi bana iftira'' desede

yerde ki domates ve salatalıklar,inek arkadaşlara yaklaşımı bende tereddütler oluşturdu.

[attachment=3]

1

2

3

Etiketler
Ynt: 4.GEZENBİLİR Festivali ve Karavan Gurubu (Sarıalan Yaylası)

Derya benim gibi yemeği çok sever sabah kahvaltısında ki o büyük hayal kırıklığının yaratttığı etkiyi büyük bir olgunlukla karşıladı,tıpkı levent gibi.

[attachment=1]

Sonra Derya nın bu olgun tavrı göl etrafında yaptığımız gezi sırasında bile devam etti...

[attachment=2]

Burapldi bu olgunluk karşısında gözleri yaşardı...

[attachment=3]

5

DSCF0885

6

Kamp biz karavancılar için genel olarak iyi idi.Mehmet hocam olmayınca ve bende odun götürmeyince ateşsiz kaldık ama dumansız kalmadık sağolsun ferhat dumanı hiç eksik etmedi.
Manzara harikaydı gerçekten daha sakin bir ortamda karavanlarla gitmeyi düşünebilirsiniz.
[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4]

DSCF0893

DSCF0897

DSCF0911

Gezenbilir 4 yl 2

Güzel bir yer olduğu görülüyor fotoğraflarda. Oldum olası bu tip yerleri çok severim. "Temiz hava ve bol gıda" da bunun yedeğinde olursa, ooohhh!..
Bu arada belirteyim ki panoramik fotolarda artış var sanki... :smiley:
İyice yanmış mangal kömürü yok muydu; al arabaya, oh fırın gibi!.. Ne o öyle sabaha değin çivi kesmişsiniz? :D

Cavid Sezen

Biz,Şirin ler ve Levent farklı bir yoldan dönüşe geçtik bu detayları size Ferhat daha ayrıntılı gösterir.

Kampta toplu fotoğraf çekildi onu çeken arkadaşlar yayımlar.

Kamp a Kenan hocam da gelmişti.

Bir konu da İlhan hocamın su taşıma sevdası ben böyle bir su taşıma olayı görmedim.

[attachment=1]

Yolda bizi sürekli bir arkadaş grubu izledi...
[attachment=2]

Dönüş yolumuzun görüntüleri...

[attachment=3][attachment=4]

[attachment=5]

DSCF0917

DSCF0923

DSCF0938

DSCF0940

DSCF0915

Bülent,
VW Transporter'ın traktör çekme özellliğini de öğrenmiş oldum ya, helal olsun :smiley:)) Biraz zahmetli de olsa karavancıların bir arada olması güzel, paylaşım için teşekkürler.

Bülent yapma böyle,bana ducatoyu sattıracaksın :D :D :D
Senin kahvaltına ne olduğunu tam anlayamadım ;D ;D ;D
Güzel fotoğraflar çekmişsin, eline sağlık :smiley: :smiley: :smiley:

mayıstosböce' Alıntı:
Biz,Şirin ler ve Levent farklı bir yoldan dönüşe geçtik bu detayları size Ferhat daha ayrıntılı gösterir.

Kampta toplu fotoğraf çekildi onu çeken arkadaşlar yayımlar.

Kamp a Kenan hocam da gelmişti.

Bir konu da İlhan hocamın su taşıma sevdası ben böyle bir su taşıma olayı görmedim.

[attachment=1]

Yolda bizi sürekli bir arkadaş grubu izledi...
[attachment=2]

Dönüş yolumuzun görüntüleri...

[attachment=3][attachment=4]

[attachment=5]
Biz çeşmeye yakın bir yerde konakladık;su taşıyan arkadaş(abimiz )diyebilirim :smiley: ondan başka kimse selam bile vermedi :smiley:zira tam yanımızdan geçiliyor.
Nezninizde; tebrik ederim..

teos' Alıntı:
Bülent,
VW Transporter'ın traktör çekme özellliğini de öğrenmiş oldum ya, helal olsun :smiley:)) Biraz zahmetli de olsa karavancıların bir arada olması güzel, paylaşım için teşekkürler.

Oğuz hocam sende bilirsin VW nin bir ruhu var :p,bu yüzden traktör ü çeken emekçi köylü kardeşimize yardım etmeden geçemezdim,üretim araçlarının verimli çalışması adına bu şarttı.

drares' Alıntı:
Bülent yapma böyle,bana ducatoyu sattıracaksın :D :D :D
Senin kahvaltına ne olduğunu tam anlayamadım ;D ;D ;D
Güzel fotoğraflar çekmişsin, eline sağlık :smiley: :smiley: :smiley:

Haşmet kahvaltıyı inek yedi,inek nerde göle kaçtı,göl nerde İlhan hocam bitirdi,İlhan hocam nerde,yollarda hemde hiç durmadan.

koroglu1414' Alıntı:
Biz çeşmeye yakın bir yerde konakladık;su taşıyan arkadaş(abimiz )diyebilirim :smiley: ondan başka kimse selam bile vermedi :smiley:zira tam yanımızdan geçiliyor.
Nezninizde; tebrik ederim..

İlhan hocam selam vermeyecekte kim verecek,kampı neredeyse çeşme başında geçti,eee defalarca sizi görecek ,selam vereyimde niye bu kadar geliyorsun diye sormasınlar demiştir.

Arkadaşlar karavan grubunun "çekme" tayfasından olarak Taraklı gezisindeki sorumu tekrar edebilir miyim? Fotolardan gördüğüm kadarıyla "çift dingil" dışında çekme karavan varmıydı?

Ben başka karavan görmedim.Ağaçların arasında kaldıysa da farketmedim.

Bülent kampı çok güzel özetlemişsin ;D
bendende bir iki resim

DSC02379

DSC02380

DSC02347

Teşekkürler Bülent.

Resimlerden belli oluyor. Traktörü çok hızlı çekmişsin. Traktör savrulmaya başlamış. İyi ki devrilmemiş. :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR