600 Amper Akü 3 Günde Bitiyor

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mustafapusti Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,170
.
Herneyse sorun tatlı olmasa da çözülmüş. Hem de safradan kurtulmuşsunuz.
Fakat Mustafa bey ya siz avatarınızdan görüldüğü üzere kış kamplarını çok seviyorsunuz ya da aracınızı elektrikliye çevirmeyi düşünüyor olmalısınız ? 😋
660 Amper yani yaklaşık 8 Kilowatt güç normal bir karavan için çok değil mi ?
Sanırım klima da kullanmıyorsunuz..
Evet çok ama kışın dağlardayken 10-15 gün aşağı inmeden elektrik ihtiyacımı karşılasın istiyorum. Malum kış ayında dağlarda güneş görmek çok zor. Şarj olayı neredeyse hiç olmayacak. Bunun yanında kamera , telsiz ve çığ ekipmanlarında hergün şarj ihtiyacı olacak. Çocuğumda olduğu için akşamlarıda tv ve modem sürekli açık kalır. Bunları düşüneren bu kadar yüksek batarya kullandım hocam. 😊😊
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,212
Mesajlar
1,515,416
Kayıtlı Üye Sayımız
171,845
Kaydolan Son Üyemiz
cancatalay

SON KONULARGeri
Üst