83 Cj8 Aks Sorunu Yardımm

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KeReM_53 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,209

KeReM_53

Yeni Üye
mrb,83 model cj8 aracımın arka akslarını değişip yaman jep den şapkalı ikitane aks aldım,yerine taktık sağ aks da 1 cm kadar bir boşluk oldu yani aks 1cm kadar ileri geri gidiyor,usta bana dif içindeki takoz aşınmıştır ondan yapıyordur bişi olmaz dedi içim rahat etmedi sizlerede sorayım dedim neden boyle bir boşluk oluştu ve çözümü nedir bu şekilde devam edersem sıkıntı çıkartırmı ilerde,şimddiden teşekkürler

Etiketler
Ynt: 83 Cj8 Aks Sorunu Yardımm

Merhaba,

Elinizde fotoğrafı var mı ? Ve bence Yaman ticareti arayıp bir de onlara sorun. Bende onlarda şapkalı aks aldım. Sorunsuz bir şekilde geldi. Takan usta keçeyi yanlış takınca ikinci kez bilya ve keçe takımı almak zorunda kaldım. onun dışında malzeme de Yamandan kaynaklı bir sorun yoktu. Dediğim gibi bir fotoğraf ta paylaşırsanız anlayabilmek adına daha iyi olur.

tabiki yamanla alakalı bir sorun olduğunu düşünmüyorum biz montajda bir hata yaptık galiba ondan sormuştum,resim yükleyeceğim.ilginiz için çok teşekkürler

defransiyelin içindeki denge takozu olmayabilir içini açık bakmak lazım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR