94 5.2 Zj Şase Numarası

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan uğur86 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,631

uğur86

Yeni Üye
Mesajlar
4
Tepkime Puanı
0
Yer
ANKARA
Arkadaşlar merhaba 94 model 5.2 aracımın ön cam haricinde şase numarası bulamadım.Bu muayne için yeterli midir?
 
Sağ arka yolcu koltuğunu kaldırdığınızda koltuğun oturduğu yüksekliğin üzerindeki taban kumaşını kaldırdınığızda şase numarası görülür.
Öncelikle teşekkür ederim.
Benim aracımda o şase numarasını bulamadım hatta ustayla birlikte baktık.Benzer bi araca gittik onda vardı.Usta işlem falan mı görmüş diye inceledi,öyle bi işlem de yoktu anlayamadım.Neyseki camdaki yeterli oldu sorunsuz geçtim muayneden.
 Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,208
Mesajlar
1,515,343
Kayıtlı Üye Sayımız
171,836
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzeyin_Oglu

SON KONULARGeri
Üst