96 ZJ den çıkma yay-amortisör-jant-lastik-kol-sepet

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mertbirincioglu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,515

mertbirincioglu

Doğa Seni Çağırıyor
Yer
istanbul
96 ZJ den çıkan

5 adet sarı orjinal jantı 850 tl
4 adet get 150 tl
4 adet amortisör 300 tl
2 ön 2 adet toplam 4 adet yay (fiyatları bilmiyorum yaparız bişiler)
4 adet 225x75x16 asfalta uygun bridgestone dueler lastik 200 tl
2 adet ön alt kol fiyat belirsiz
4 adet arka kollar fiyat belirsiz
1 adet şarj dinamosu 150 tl
1 adet tavan sepeti 400 tl kapaksız sadece sepet

toplu alımda yaparım bişiler...

Etiketler

Ynt: 96 ZJ den çıkma yay-amortisör-jant-lastik-kol-sepet

96 ZJ den çıkan

5 adet sarı orjinal jantı 850 tl
1 adet şarj dinamosu 150 tl

sadece bunlar kaldı elimde size ne lazım?

Selamlar jantlar duruyormu,duruyorsa resmini yollayabilirmisiniz.

ucsbwolf77' Alıntı:
Selamlar jantlar duruyormu,duruyorsa resmini yollayabilirmisiniz.

jantlar duruyor bahçelievlerde garajda yakınlardaysanız canlı görebilirsiniz. foto bulmaya çalışacağım...

96 zj den çıkan , Dana 44 için spicer marka 1 yıl önce faturalı olarak sıfır alınan LSD kilit 850 tl
dana 30 ve dana 44 için ötmeyen 3.73 ayna mahruti tanesi 350 tl olarak satılıktır.
5 adet goodyear wrangler duratrac 265x75x16 iyi durumda lastik 1600 tl
orjinal sarı renkli zj jantları 5 adet 750 tl olarak ayrıca satılıktır.

hepsi pazarlığa takasa müsaittir. ZJ için mopar römork çeki demiri , bot,tekne römorku ,min 10.000 lbs vinç. ve 35'' at lastik ve 114.3 bijon aralığı 5 bijon offsetli 15x8'' jant ile takas olabilir. şartlar konuşulur.

Benim jantlardaki sibop bölümleri zaman içinde kabuk kabuk kalkıp dökülmeye başladı onu için stepne çıkması vb.. Dökülme,kabarma ve tamiri olmayan Jant arıyorum açıkçası. 98 Limited ve ilk sahibiyim. Resim ekleme sansınız olursa memnuniyetle müsait oldugunuz bir gun gelip gormek Jantlar temizse tamamını veya 1 adetde olsa varsa stepne çıkmanızı almak isterim.Murat İşmen

Sıfıra yakın jant:smiley:

Ekli dosyalar

• IMG_2932.JPG
    IMG_2932.JPG
    174.9 KB · Görüntüleme: 65

stepne olarak tek veremem ama şunu söyleyebilirim jantlarım kusursuz değil. 15 yıllık jant neticede ama balans problemi kırığı kaynağı yok. vernik kalkmaları kozmetik olarak var. stepne için olan jantımı siyaha boyadım fena da olmadı diğerlerine fırsatım olmadı. vaktiniz olursa gelip görmeniz daha iyi olur ne zaman isterseniz

hammerite marka çekiçlenmiş siyah renk ile boyadım yazın stepne için olan jantı. fena de olmadı

Jant siyah

Jant siyah 2

Bilgi için çok teşekkürler.Resmini paylaştığım araç kendi aracım ve ilk sahibiyim.Saklamak istediğim için kozmetik olarakda olsa eskiyen parçaları Orjinaliyle değiştiriyorum.Gelecek hafta bir gün müsait oldugunuz bir zamanda elinizdeki parçalara bakmak isterim.Orjinal Çeki demiri de olabilir:smiley:

çeki demiri bende yok olan varsa almaya niyetim var takasta alabilirim o nedenle yazdım

mert bey eğer ilgilerniseniz çeki demiri imalatımız mevcuttur.
saygılar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR