(ACİL) CJ 5 MOTOR REKTEFESİ NE KADARA MAL OLUR ? ORJINAL E MOTOR

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SaygınOzdemir Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,626

SaygınOzdemir

Kamp II
Yer
İzmir
arkadaşlar merhaba motoru rektefe etmek istiyorum cıkma ve 0 parçalarla fiyyat ne olur bana ve ne olması lazım ? acil oludugunu belirtmek isterim

Etiketler
Ynt: (ACİL) CJ 5 MOTOR REKTEFESİ NE KADARA MAL OLUR ? ORJINAL E MOTOR

SaygınOzdemir' Alıntı:
arkadaşlar merhaba motoru rektefe etmek istiyorum cıkma ve 0 parçalarla fiyyat ne olur bana ve ne olması lazım ? acil oludugunu belirtmek isterim

jeep rumuzlu Göktuğ Güzelbey'e sorun en doğru rakamı alırsınız.

ben yeni toplattım aklımda kalanları yazayım
pistonlar (yarım piston) 400 tl orjinal amerikan 200 tl civarı çıkması
subaplar 150 tl orjinal
egzantirik mili 350 tl orjinal sıfır çıkma temiz 250 civarı
ana yatak kol yatak takım 150 tl orjinal
komple conta takımı 140 tl orjinal
yağ pompası orjinal sıfır 90 tl
devirdaim 120 tl sıfır orjinal
iticiler 225 tl orjinal sıfır
rektefiyeci 600 tl vs vs

yasarergun' Alıntı:
jeep rumuzlu Göktuğ Güzelbey'e sorun en doğru rakamı alırsınız.
göktuğ abiye mesaj attım cevap beklıyorum

ozanyur' Alıntı:
subaplar 150 tl orjinal
rektefiyeci 600 tl vs vs

teşekkürler 2 bin liradan fazla oluyor cıkma motor taksam daaha hayırlı :smiley:

SaygınOzdemir' Alıntı:
göktuğ abiye mesaj attım cevap beklıyorum

teşekkürler 2 bin liradan fazla oluyor cıkma motor taksam daaha hayırlı :smiley:

sıfır komple motor alsanız daha ucuza geliyor :smiley:

ozanyur' Alıntı:
subaplar 150 tl orjinal
rektefiyeci 600 tl vs vs

çok tutuormus ya

baya çok tutuyormuş en iyisi sıfır motor gibi duruyor....

Fiyat iyi ya dıesel olsaydı iki katı olurdu altı silindir 4200 motor için normal

sıfır komple motor rektifiyeden daha ucuz a varsa ben 2 tane alayım

hocam alalım dolarr tawann yaptı sıfır daha mantıklı kafam agrımaz garntilide hem

:smiley:)) arkadaşımız sıfır varsa reftefiyeden ucuz alalım demesindeki maksat yok böyle bişe :smiley:) yani sıfır motor rektefiyeden ucuz olması imkansız saygın :smiley:)

birde ozan suboplar takın conta bikaç kaleme orjinal demişsin orjinal d erken voktor reinz takın contamı ? yoksa yerli temel takın coktamı ki yerli temel marka takım conta bile şu anda fabrikadan toptan bile alsan daha pahalı markalarını yazarsan sevinirim ne markaymış bunlar ve orjinalmiş siboplar güneş marka yerli bile olsa ucuz geldi bana sakıncası yoksa bunların markalrını ayzda nasıl orjinal olduğunu bende çözeyim

unal' Alıntı:
birde ozan suboplar takın conta bikaç kaleme orjinal demişsin orjinal d erken voktor reinz takın contamı ? yoksa yerli temel takın coktamı ki yerli temel marka takım conta bile şu anda fabrikadan toptan bile alsan daha pahalı markalarını yazarsan sevinirim ne markaymış bunlar ve orjinalmiş siboplar güneş marka yerli bile olsa ucuz geldi bana sakıncası yoksa bunların markalrını ayzda nasıl orjinal olduğunu bende çözeyim

şimdi sen söyleyince parçacıların listelerini açtım baktım aynen yazdığım rakamlar doğru aldığım her şey orjinal eminim. burdaki parçacılarım bana orjinal dışı mal vermezler veremezler kendi başları ağrır bunu iyi biliyolar.
ustam yerli veya benzeri bişeyi takmaz benden daha titiz
ama şuda var parçacıların arasındaki fiyat farkları çok ucuk mesela a kişisi aynı mala 300 diyor b kişisi 200 sebebide sanıyorum bu malları zamanında mke den almaları herkes tutturabildiğine. ,bu motorun parçalarını 3 farklı parçacıdan aldım. hepsinden fiyat aldık hangisinde hangi parça daha ucuzsa ondan aldım bunu kendileride biliyor. aradaki fiyat farklarınıda kendilerine söyledim
örnek silindir kapak çıkma ankarada 325 e aldım ama istanbulda 400 e sıfır verende oldu. pistona çıkma 300 isteyende oldu ama ben 400 e sıfır yarım piston aldım

bu arada ellerinde kalmışmıdır bilmiyorum ama geçen sene istanbulda bir parçacıda komple motorlar vardı 3250 civarı fiyatı vardı. internette ilanlarını görüyodum sürekli

şimdi sıfır motor derken sandık motor pahalıdır gerçekten ama içi yenilenmiş rektefe görmüş motor daha ucuza gelebilir motoru toplamaktan..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR