Acil Yardım, Jeep Willy

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ahmet-k Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,900

ahmet-k

Ana Kamp
Arkadaşlar benim elimde jeep willy var ve uzun şase, ben aracı yenilemeyi düşünüyorum,
aracın kaportası çok çürük, kaportayı sıfırdan yaptırmam gerek,
araçta bmc leylant motor mevcut ve gayzer 4 ileri şanzıman var, ben motoru ve şanzımanı değiştirmek istiyorum ama birbirine nasıl uyacak anlamıyorum, motor dizel olsun istiyorum güçlü ve çok yakmayan orta halli bir motor olsun istiyorum, şanzımanda hızlı ve yine arazili dfransiyel kilitli olsun istiyorum, yardım ederseniz sevinirim, ben motor olarak fort yada mersedes düşündüm ama hangi motor olcak hangi şanzıman olcak hiç bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim, bmc motordan bıktım, araba hiç gitmiyo ama çok fazla ses çıkartıyo, yardım edin lütfen, hangi parçaları almam lazım

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR