Afyon Sandıklı Taşoluk Yaylası Keşif Gezisi (5 Aralık 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan macit Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 91
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,607

macit

Kamp II
Yer
sandıklı afyon
Afyon Sandıklı Taşoluk yaylasına yaptığımız keşif gezisinden enstantaneler..

DPP 0110004aaax

DPP 0110007aaax

DPP 0110009aaax

DPP 0110012aaax

DPP 0110037aaax

Etiketler
Ynt: Afyon Sandıklı Taşoluk Yaylası Keşif Gezisi (5 Aralık 2009)

macit bey, gerçekten güzel ve dinamik bir geziydi.tansiyonu yüksek fotoğrafları bilahare ekleriz artık. selamlarımla..

DPP 0110002xxx

çok güzel bir geziydi diğr resimleri de bekliyoruz...

gerçekten çok güzel araçlarınızın fotoğrafları

Merhabalar,
ben de geldim.
Ben jeyon.
Bu gezide ben de vardım.
Fotoğraf çektim bol bol. Elbette bilahare yükleyeceğim. Fakat yüklememize izin verilen fotoğraf boyutu çok küçükmüş burada bu yüzden maalesef fotoğraflar iyi görünmeyecek pek.
Fotoğraf makinamla da bir sorun yaşıyorum şu sıra.

Macit ve Servet Suzuki'nin tavsiyeleriyle üye oldum. Bundan sonra burayı da takip ederiz keyifle artık.

Dün gezdik dağlarda çamurun içinde; bir ara battık çıktık falan...

Macit ve Servet Suzuki hem off-road'ı gerçekleştirdiler hem de bize rehberlik edip gezdirmiş oldular; şu sıra başka türlü çıkılamaz olan zorlu yerlerde...
Akşam lastikler çamur içinde Sandıklı'ya doğru indik.
Yemek yedik.

Gezi ve yemek için yine çok çok teşekkür ediyorum tekrar buradan kendilerine. Yakınlarda böyle insanlar olduğunu bilmek güzel. Tanışmış olmaktan çok memnun olduk. Sağolsunlar, varolsunlar.

Ynt: Afyon Sandıklı Taşoluk yaylası keşif gezisi(5 Aralık 2009)

hocam sizle birlikte gezmek çok güzeldi en kısa zamanda akdağ gezisi için sizi bekliyoruz sizdeki fotoları merakla bekliyoruz

hocam suzikiyle kayma anı heyecan vericimiydi ama sogukkanlılıgınızı kaybetmediniz. bugun salim beyle baraja gidiyoz sizin olmamanız üzücü.en kısa zamanda sizi ve fotolarınızı bekliyoz. atarsanız bizi onure edersiniz slm

Birkaç Fotoğrafta benden:smiley:Malum uzun bir objektifle pek fazla bir fotoğraf çekemedim:smiley:Neyse inşallah bir dahaki sefere :smiley:

1%7E0.jpg

2.JPG

3.JPG

Macit Bey ve Servet Bey'e sonsuz teşekkürler.Tekrar görüşebilmek ümidiyle hoşçakalın.

Oğuz Hocam 5 adet hakkın varmış yükle bir iki daha. Gayet güzel olmuş fotolar. Hele o atlar mükemmel bir de o bize göre sağda kalan at yarım kesilmiş olmasaymış kadrajda tadından yenmeyecekmiş fotoğraf.
Nasıl yeni lens sonuçlardan memnun musun?

Dur ben başka bir yerdeyim evden fotoları alıp geleyim de ben de yükleyeyim biraz.

jeyon' Alıntı:
Merhabalar,
ben de geldim.
Ben jeyon.
Bu gezide ben de vardım.
Fotoğraf çektim bol bol. Elbette bilahare yükleyeceğim. Fakat yüklememize izin verilen fotoğraf boyutu çok küçükmüş burada bu yüzden maalesef fotoğraflar iyi görünmeyecek pek.
Fotoğraf makinamla da bir sorun yaşıyorum şu sıra.

Macit ve Servet Suzuki'nin tavsiyeleriyle üye oldum. Bundan sonra burayı da takip ederiz keyifle artık.

Dün gezdik dağlarda çamurun içinde; bir ara battık çıktık falan...

Macit ve Servet Suzuki hem off-road'ı gerçekleştirdiler hem de bize rehberlik edip gezdirmiş oldular; şu sıra başka türlü çıkılamaz olan zorlu yerlerde...
Akşam lastikler çamur içinde Sandıklı'ya doğru indik.
Yemek yedik.

Gezi ve yemek için yine çok çok teşekkür ediyorum tekrar buradan kendilerine. Yakınlarda böyle insanlar olduğunu bilmek güzel. Tanışmış olmaktan çok memnun olduk. Sağolsunlar, varolsunlar.
Fotoğafları küçültmek için bu başlığı okumanızı tavsiye ederim
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=1946.0

Fotoğrafları yüklemek için
http://www.gezenbilir.com/galeri/

Fotoğraflar gerçekten çok güzel elinize sağlık mutlaka devamını bekliyoruz

paylasım ıcın tesekkurler,fotografların devamını beklıyoruz ;)

Teşekkürler Jeyon, üstadım:smiley:Kadraj sıkıntılı ama napalım öyle denk geldi:smiley:)Asıl sendeki cevherleri merak ediyorum ben.Lens keskin ama güneş ışığı istiyor.Bir mani çıkmaz ise yarın öğlen Eğirdir'e gideceğim.Beklerim...Belki aradığımız güneşi orada buluruz:smiley:)

Yorumlarınız için teşekkürler.

4.JPG

İşte Mark II Karizması:smiley:

5.JPG

Sevgili Yunus Bager ilginize çok teşekkür ederim.

Sal geçişler çok güzel olmuş fotoğraflar da öyle kutluyorum sizleri.

Ben de biraz yükleyeyim foto artık. Gif yüklemiştim her gifin içinde 4 fotoğraf dönüyordu ama buraya yükleyince ilk fotoda kalıyor hareket etmiyor gif. O yüzden sildim ve tek tek yükleyeceğim artık. Küçülünce bozuk oluyor biraz tabi yani kaliteyi kaybediyor ama olsun maksat paylaşmak.
İyi seyirler.
Saygılarımla...

[attachment=1]

IMGP0136

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.