Aktiflik

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan LeoneKG Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,500

LeoneKG

Ana Kamp
Mesajlar
46
Tepkime Puanı
0
Yer
İzmit/Kocaeli
Merhabalar ustalar,
Görüyorum ki Kocaeli grubu olarak biraz pasif kalınmış forumda. En azından bu bölümde. Baktığımız zaman Ankara ve Sakarya forumlarının aktifliği üst düzeyde. Bizde bu aktifliği yakalamak adına birşeyler yapalım diyorum ben. En azından şimdi olmasa bile olacağı zamanın planlamaları, üzerine tartışmalar, ya da diğer forumlarda olduğu gibi sohbet bölümü eklesek ? Tanışma günleri falan düzenlesek. En azından birşeyler için çabalamış oluruz. Tabii daha yeniyim ben rastlayamıyo olabilirim ama. Üç günlük kayıtlılığımda gözlemlediklerimi söylemek istedim. Haddime olmadığını düşünenler varsa hepsinden özür dilerim..
 

Etiketler
Ynt: Aktiflik

www.izoff.net var ordan takip edebilirsin izmit etkinliklerini bende yeniyim ordan takip ediyorum.tabi gezenbilirden bölgeleri daha rahat şekilde takip ediyoruz
 

Ynt: Aktiflik

Tabiiki farklı siteler mevcut. Ama ben bu sitenin içindeki durumu aktifleştirmekten bahsediyorum. Madem ki başka siteden ulaşacağım bu tür şeylere, neden bu sitede takılayım ki ? Bu sitede olursa daha güzel olur...
 

Ynt: Aktiflik

bende sürekli bu siteden takip ediyorum izoff da bu siteden takip ediyo ama etkinliklerini kendi sitesinden duyuruyo
 Ynt: Aktiflik

İyi de birşeyler yapmak bizim elimizde. :D Devlet erkanından izin almamız gerekmiyor sanırım :D. Benim ilk düşüncem İzmit'te bir tanışma organizasyonu düzenlemek...
 

Ynt: Aktiflik

olur neden olmasın ama yazın zor mesela boluda etkinlik var 4. yapıyorlar izmit için neden olmasın
 
Ynt: Aktiflik

izmitte ne iş yapıyon okadar konuştuk bari tanışalım.ben reklamcıyım aplus reklam belki bilirsin
 Ynt: Aktiflik

Selamlar , İzmit'te yapılacak organizasyona ben de katılabilirim sanırım. Benimde sınavlarım var hatta 1 ay boyunca her hafta sonu doluyum.Bir gün tanışırız umarım. :D
Saygılar , Deniz.
 Ynt: Aktiflik

Umarım olur =) Bu ayın 25'inden sonra bu tür bir org. düşünüyorum. Büyüklerimizden beklemek yerine bişeylere başlayıp onlarıda davet etmek gerek sanırım =)
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,222
Mesajlar
1,515,512
Kayıtlı Üye Sayımız
171,854
Kaydolan Son Üyemiz
vizyon karavan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst