Aktiflik

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan LeoneKG Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,817

Etiketler

Ynt: Aktiflik

Eğer herkese uyarsa festivalden sonra kerpe , kefken cvarında bir gece konaklamalı kamp etkinliği düzenleyebiliriz arkadaşlar. Sanırım bu pazartesi bir keşif gezisi gibi bir şey yapacağım o tarafa. Özellikle Miço Koyu'nu merak ediyorum. Enine boyuna araştıracağım , uygun olursa beraber kampa gideriz.Ama derseniz ki , kamptan ziyade bir kafede çay içelim vs. ben onada varım. Siz bana ulaştırın kimler gelecek , kimler katılabilir. Ben de ona göre organizasyon düzenlemeye çalışırım. :smiley:

Selamlar olsun , Deniz.

Assasin' Alıntı:
Eğer herkese uyarsa festivalden sonra kerpe , kefken cvarında bir gece konaklamalı kamp etkinliği düzenleyebiliriz arkadaşlar. Sanırım bu pazartesi bir keşif gezisi gibi bir şey yapacağım o tarafa. Özellikle Miço Koyu'nu merak ediyorum. Enine boyuna araştıracağım , uygun olursa beraber kampa gideriz.Ama derseniz ki , kamptan ziyade bir kafede çay içelim vs. ben onada varım. Siz bana ulaştırın kimler gelecek , kimler katılabilir. Ben de ona göre organizasyon düzenlemeye çalışırım. :smiley:

Selamlar olsun , Deniz.

Kamp etkinliğine katılamam ama cafe buluşmasına katılırım :smiley:

alican4153' Alıntı:
Kamp etkinliğine katılamam ama cafe buluşmasına katılırım :smiley:
Bakalım , diğer arkadaşlarda katılımlarını belirtirlerse bu hafta içi yapılabilir sanırım. :smiley: Önümüzdeki haftasonu da yapılabilir fakat ben yokum. :D Haftaiçi uymaz derseniz de 9-10 Temmuz olabilir. :smiley:

Assasin' Alıntı:
Bana her şey uyar. Şu sınavları atlatayım , defender sözünü unutmuş değilim yani. ::smiley:

wavv diyorum sana, bence sınavları değilde sonuçlarını atlatabilmen gerecek.

Sana iyi geceler demek istiyorum artık, umarım anlayabilmişindir.

Kamp için malzemelerim yok fakat dediğin gibi gidilir gezilir çay içilir dönülür böyle olabilir yani..

Çarşıda da tanışma amaçlı bir çay düzenleriz. Marinada vs. ona karar verilir. Ama yeterli katılım yok gibi. :(

O zaman günü belirleyelim biz , ayrı bir konu açarız günü belirledikten sonra. Bizden başka katılmak isteyen arkadaşlar olursa o konu altında yazarlar. :smiley: Bu haftasonu yağış var , diğer hafta cumartesi olabilir bence. Ayın 9'u yani. :smiley: Mekan-Zaman önerisi olan arkadaşlar fikirlerini eklesinler lütfen. :smiley:

Ben de katılırım , genel bir konu açılır,orada gün saat felan verilirse daha iyi olur..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR