Amanoslar Kisecik Nato Radarı Off-Road Gezisi (15 Mart 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasarergun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 30
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,818

yasarergun

Dünyayı değiştirebilirsin
Yer
Antakya-Hatay ama O bir Antep'li :)
Web
www.yiyenbilir.com
15 Mart 2009
Kenan Dolağpçıoğlu, Alper Asım (Suzuki Grand Vitara),
Nedim Kavlak (Suzuki Vitara)
Yaşar Ergün (Suzuki X90)

ile sabah 06.00 da Antakyadan Hareket ettik. Ancak dün geceye kadar yemyeşi olan dağlar bembeyaz olmuştu. Biz yine de dağa doğru tırmanmaya başladık.

İşte fotoğraflar.

Ufuktaki dağlara tırmanacağız

183bf3ce

Kisecik Köyünden son ikmalleri yaptık

01

Az gittik uz gittik dere tepe düz gittik

02

Bir de baktık ki bir arpa boyu yol tırmanmışız

03

İlk kar gördüğümüz yerde durduk

08

07

Devam dedik

09

011

012

Buradan sonra devam etmesek dedik ama sonra tekrar gazladık

013

014

Radara doğru tırmanmaya başladık

016

burada sağ bankete düştüm ama kendim kurtuldum

018

020

ve yolun her tarafını kaplayan kardan banketi göremeyip düştüm

021

Tipi vardı ve gözgözü görmüyordu

022

023

uzun ip belimizde biz gideri offrooada hep offfrooooadaaaaa :D

024

026

Önce Kenan Bey denedi çekmeyi ve kendisi de karşı bankete indi kaldı bir tek Nedim Beyin araba

029

sonra Nedim Bey beni çekmeyi denedi

030

acaba geriye çeksek gelir mi ?

031

033

Bu arada Kenan Bey sırada bekliyor baktık ben çıkamayacağım Kenan Beyin arabayı çıkartalım önce dedik
:D Nedim Bey de batarsa karayollarını çağıracağız :smiley:

034

035

1.5 saat kadar uğraşınca önce Kenan Beyi çıkarttık lastiklerin altını taşla doldurup 3 kişi itekleyerek
sonra da Kenan Bey beni çekti ve çıkarttı tabi 3 kişi de yardım etti :D

036

037

şükür tekrar hepimiz yoldayız

038

039

Karaçamlar

040

sert yokuşta ben yine kaldım Kenan Bey sizi rica etsem ben :D

041

Ohhhh bedava benzin yakmadan çıkıyorum yokuşu :smiley:

042

043

madencilere selam verdik

045

inişe geçtik

046

047

048

049

kisecik köyünün üzerindeki içmelerde kahvaltı için durduk

050

051

052

Haftaya dinleneceğiz sonraki haftaya Nedim Bey bizi Altınözüne götürecek

Etiketler

Ynt: Amanoslar Kisecik Nato Radarı Off-Road Gezisi (15 Mart 2009)

maceranın tam da başında çok erken dönmüşsünüz ama sanırım o lastiklerle doğru olanı yapmışsınız

Amman Yunus Beyden Önce davranayım :
"Paylaşım için teşekkürler. Şirin araçlarla güzel bir gezi olmuş.".:smiley:)) Adiler bensiz gittiniz :((

Yaşar bey teşekkürler, bu Suzuki karmasına bayılıyorum.Hayırlı geziler..

Ufuk Bey teşekkürler. Bir ayrıntı da benden; 98 Vitara sahibi Nedim abim (resimlerdeki beyaz vitara) Yaşar hocamı çekerken sol arka tarafım bankete düşünce çok dalga geçti "bu yeni kasalar hikaye imiş" diye. Ama sonra araç çekilmeden çıkıp, Yaşar hocamı banketten kurtarıp buzlu dik yokuşlarda X90'ı rahat çekince hayranlığını gizleyemedi, torku çok iyimiş dedi ve bugün beni arayarak ikinci el yeni kasa dizel gvitara aradığını itiraf etti.. :smiley: ;)

Grand Vitara hakkında iyi şeyler duydukça mutlu oluyorum Kenan bey, Yaşar beyide bir konuda daha tebrik ediyorum, o dağ başında o havada kısa kollu kıyafetle dolaşmak her babayiğidin harcı değil, helal olsun :D :D

Güzel bir hava... ama asfalt üstü ince kar tehlikelidir... sorunsuz geçmenize sevindim. yeni gezilerinizi bekliyoruz.

selamlar valla gıpta ettim. İnşallah bir daha ki sefere ben de katılırım. (eee ne deolsa bir sıkımlık diş macunu alacağım var ;) :D )

Arsal ACARBAŞ

ufuk28' Alıntı:
Grand Vitara hakkında iyi şeyler duydukça mutlu oluyorum Kenan bey, Yaşar beyide bir konuda daha tebrik ediyorum, o dağ başında o havada kısa kollu kıyafetle dolaşmak her babayiğidin harcı değil, helal olsun :D :D

Ufuk Bey kısa kolla gezme işi Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinde doktora yaparken ameliyatta giyilen yeşil alt üstler vardır bizde sürekli hasta baktığımızdan ve ameliyat yaptığımızdan kısa kol gezerdik ankaranın soğuğunda tabi alışkanlık yaptı o zaman bu zaman kollara soğuk işlemiyor. :D :D

yasarergun' Alıntı:
Ufuk Bey kısa kolla gezme işi Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinde doktora yaparken ameliyatta giyilen yeşil alt üstler vardır bizde sürekli hasta baktığımızdan ve ameliyat yaptığımızdan kısa kol gezerdik ankaranın soğuğunda tabi alışkanlık yaptı o zaman bu zaman kollara soğuk işlemiyor. :D :D
Çok iyi :D :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.