Ankara Civarında Off-Road Etkinliği

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yildiz_m Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,595

yildiz_m

Yeni Üye
Yer
Ankara
Web
www.kusbakisifoto.com
Hepinize merhaba,
Yaklaşık bir yıl kadar forumu ilgi alanlarım dahilinde sentezlemeye çalıştıktan sonra ilk mesajımı yazıyorum =) Ankara'da üniversite ikinci sınıf işletme bölümü öğrencisiyim, ilgi duyduğum alanlardan bir başkası da arazi araçları. İleride bir tane edinmeyi istiyorum ve bir süredir bu konuda araştırma yapmaktayım, forumun pek çok noktada bilgi anlamında yardımını gördüm fakat takdir edersiniz ki hiç bir aracı görmeden, duymadan, binmeden yeterince tanımak pek de gerçekçi değil. Kendi aracım ne yazık ki yok, bilemiyorum forum dahilinde ne kadar sıcak bakarsınız fakat eğer sizler için sakıncası yok ise bir hafta sonu kendi aranızda düzenlediğiniz bir geziye yahut topluca olacak bir "Gezenbilir Off-Road Turuna" anlaşıp sizlerin aracı ile katılmak isterim.

Not: Umarım konuyu doğru bölüme açmışımdır, aksi takdirde özür dilerim hepinizden.

İyi akşamlar...

Etiketler
Ynt: Ankara Civarında Off-Road Etkinliği

Genç Arkadaşım,
Doğru yerdesin, sıkıntı yok. Umarım istediğin gibi bir araçta alırsın. Aramıza hoş geldin. Bu aralar Ankara ekibi biraz kendi halinde takılıyor o yüzden pek etkinlik görünmüyor.

Etkinlikler bölümünden http://www.gezenbilir.com/index.php?board=41 Doğa Sporları ve Off-Road bölümlerini takip et. Yapılacak etkinlikler burdan duyuruluyor. Genelde araçlarda yer oluyor. Seni misafir edecek birisi kesin olur. Yeni yüzlere her zaman kapımız açıktır. Festival ve Şenlik başlığında kalabalık gruplarla yapılan etkinlikler vardır.

Başka bir alternatifinde Andoff kulubüne gelmen olabilir. Ordada da Odtü den öğrenci arkadaşlarımız var. Hem yarışlarda görev alıyorlar hem offroad zevkini yaşayabiliyorlar. www.andoff.net etkinliklerini takip edebilirsin.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR