DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Ankara Land Rover Proshop Uzak Durun

'OFF-ROAD GARAJ' forumunda okcu78 tarafından 15 Nisan 2017 tarihinde açılan konu 333 kişi tarafından okunmuş, 3 cevap yazılmıştır

Bu Sayfayı Paylaş

1. okcu78

okcu78 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    4
    Bir buçuk ay önce araç almak için Ankara'da Oto Sanayi Sit. 8. Cad. 42 Sok. No:8 Şaşmaz
    Etimesgut / Ankara adresinde bulunan Proshop adlı servise gittik. Bu servise fikir almak için araç sorduğumuzda ellerinde araç olduğunu ve bunu güvenle alabileceğimi söyledi Hasan Armutçu. Onun ustalığına ve lafına güvenerek aracı aldık. Akabinde araç 2. Gün sorun çıkarttı ve tekrar kendilerine götürdüğümde bunun önemli bir sıkıntı olmadığını hemen giderebileceklerini söyleyip sözde tamir ederek gönderdiler. Daha eve varmadan araçta yine sıkıntı yaşanınca tekrar servise götürdüm ve bu sefer de kullanıcı hatası denilerek 1000 lira tamir bedeli istendi. Bu da Hasan ustanın sallaması oldu bana. Bu tamir bedeli de ödenmesine rağmen araç yine de düzgün olarak çalışmadı. Başka bir ustaya gösterdiğimde ise aracın ana parçalarından birisi olan eksantirik milinin bitik durumda olduğunu ve bir ustanın bunu anlamamasının imkansız olduğunu belirtti. Gösterilen diğer ustalar da aynı şeyi belirtince bu işin kasıtlı yapıldığını anladım. Nitekim Hasan armutçu da bu durumu itiraf ederek e satmak için aracı yağlamak zorundayız diyerek durumu kabul etti ancak yaklaşık 6.000 TL zararım oluştu. Gıyas usta on numara adamdır ama bu servisten uzak durun hiçbir şekilde sorununuzu çözemezsiniz.

HAMRADIO bunu beğendi.
    Etiketler:

2. orgasmatron

orgasmatron Zirve

Alınan Beğeni:
    762
    Bence land roverdan uzak durmak en iyisi

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lidertelevizyon bunu beğendi.

3. okcu78

okcu78 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    4
    Üstad defender ve discovery serileri ile iyi yapıldığında çok güzel sonuçlar alınabildiğini gördüm. Keza Xj cj serisi patrol ve land cruiser da gayet başarılı araçlar ama ben memnunum disco dan sadece işinin ustası geçinen insanlara dikkat edin para kolay kazanılmıyor sonuçta ve emek ve gönül işi olan böyle bir işte bu tip firmaların olmaması lazım.

HAMRADIO bunu beğendi.

4. BelleGarage

BelleGarage Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Eğer bir araç alıyorsanız veyahut yaptırıyorsanız lütfen çirkef olunuz. Aklınıza gelen,gelebilecek her türlü soruyu sorunuz, açıklama isteyiniz. Hatta aracınızdan çıkan parçaları talep ediniz. Bu gibi bir çok konuda hassas olunuz. Profesyonel bütün garajlar bu saydıklarımı sizinle seve seve paylaşacaktır.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...