Ankara Land Rover Servisleri Hakkında ?..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bakkos Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,549

bakkos

Ana Kamp
Selam arkadaslar,

LR 110 aracımı toplatmak icin ankara sasmazda UZLAR servis referans edildi,
Tabi her servis iyidir, yeteneklidir. herkesin emegine, zamanina hep saygılıyız,

Ancak bu servisle ilgili deneyimi olan arkadaslar varsa fikirlerini rica ediyorum,
sonucta cok servis olmasina ragmen genel deneyimin faydasi oluyor, insan kendini biraz daha guvende hissediyor :smiley:

bu konuda fikri olan varsa simdiden tesekkurler
selamlar

Etiketler
Ynt: Ankara Land Rover Servisleri Hakkında ?..

Şaşmazda birde Cafer Usta varmış o da bukonuda tavsiye edilenlerden.
Telefonu 0 312 278 21 34

bizim 3 adet aracımız şu anda şaşmazda Nakşi ustanın orada kaporta yapılıyor... Mekanik işler Cafer Ustada yapılıyor biz çok memnunuz ...Sizi de şaşmaza bekler tanışmak isterim ..saygılar

Merhaba Ercan Bey,
Nakşi Usta nın yerini tarif edebilirmisiniz.

şaşmaz oto sanayi 4. cad. Sarılar oto yanında yaklaşınca ara seni alırız... 0533 431 55 21

şaşmaz daki nakşi usta gerçekden başarılı ama keyfi yerinde olması lazım yaptığı işleri gördüm Ankara da tek

Teşekkürler yarın gelmeye çalışacağım

selamlar bende defenderimi naksi usta ve cafer usta ile topladim ikiside mukemmel bu konuda tavsiye ederim.

büyük_okyanus' Alıntı:
selamlar bende defenderimi naksi usta ve cafer usta ile topladim ikiside mukemmel bu konuda tavsiye ederim.

Selamlar,
Aracınızı toplarken foto çektiniz mi? Hem fotoları hem de tecrübelerinizi paylaşırsasnız sevinirim.

selamlar fotolarin bir kismini toparllayabildim onlarda sitede mevcut land rover sayfasinda http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=23260.12 basligi altinda bakabbilirsiniz bikac sayfa geridedir sanirim .

büyük_okyanus' Alıntı:
selamlar fotolarin bir kismini toparllayabildim onlarda sitede mevcut land rover sayfasinda http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=23260.12 basligi altinda bakabbilirsiniz bikac sayfa geridedir sanirim .

Teşekkürler, aracınız çok güzel olmuş.

Freelanderımda bazı sorunlar vardı ara ara kendiliğinden arıza lambaları yanıp araba olduğu yerde kalıyordu. Birkaç yere gösterdim sorun yok dediler, zaten sürekli değil ama ara ara yapıyordu. En son bir arkadaşım tavsiyesiyle başket oto sanayi sitesindeki Efeler land rover a götürdüm ve hemen ilgilendiler, aracı test edip sorunu buldular ve çözdüler yaklaşık 1, 1 bucuk aydır sorun yaşamadım. Kesinlikle tavsiye ederim.

Güncel servis tavsiyesi olan var mı? Ben Anıl Oto'dan memnundum ancak kapatıyorlar, şimdi onlardan ayrılan Arda Usta'nın çalıştığı Gaye'ye gidiyorum ve memnunum. Sizin işini beğendiğiniz yerler varsa sanayide gezmeyi seven birisi olarak gidip bir çay içmek isterim, aracım P38 4.6.

Erciyes iş yerlerindeki Gaye den bahsediyorsaniz Gaye otomotiv benim akrabamdir cok uzun yıllardir Land Rover yedek parça işinde ankarada tekdirler ve servis işinede girdiler işlerinde titiz ve samimi olduklarini söyleyebilirim tabi sonuç itibariyle serviste calisan usta önemli bu konuda ama işi yaptirdiginiz yerin işine saygisi ve işten sonraki müşteri memnniyeti de unutulmamasi gereken öneli bir faktör bence

kakyol' Alıntı:
Erciyes iş yerlerindeki Gaye den bahsediyorsaniz Gaye otomotiv benim akrabamdir cok uzun yıllardir Land Rover yedek parça işinde ankarada tekdirler ve servis işinede girdiler işlerinde titiz ve samimi olduklarini söyleyebilirim tabi sonuç itibariyle serviste calisan usta önemli bu konuda ama işi yaptirdiginiz yerin işine saygisi ve işten sonraki müşteri memnniyeti de unutulmamasi gereken öneli bir faktör bence

Hocam büyük iş yaptırmadım ama dediğim gibi Arda'yı tanıyorum ve herkese tavsiye ederim. Gaye bildiğim kadarıyla Ağustos itibariyle parçada toptan fiyat neyse onu yazıyor, bu da parça fiyatlarında son kullanıcı için büyük avantaj. Ayrıca stoklarında Bearmach, Birtpart ve birçok farklı marka da var. Tek sorunları yer ve mekan, yeri biraz sapa, mekan biraz küçük. Yine de Ankara'da şu an gidilecek bence tek yer.

eek55' Alıntı:
Hocam büyük iş yaptırmadım ama dediğim gibi Arda'yı tanıyorum ve herkese tavsiye ederim. Gaye bildiğim kadarıyla Ağustos itibariyle parçada toptan fiyat neyse onu yazıyor, bu da parça fiyatlarında son kullanıcı için büyük avantaj. Ayrıca stoklarında Bearmach, Birtpart ve birçok farklı marka da var. Tek sorunları yer ve mekan, yeri biraz sapa, mekan biraz küçük. Yine de Ankara'da şu an gidilecek bence tek yer.

Gaye Oto ve Arda Usta hakkında ben de çok olumlu bir tecrübe yaşadım.Ankara'ya günübirlik işlerim ve 2 Disco bakmaya geldim, ikisini de yarım gün içinde peşpeşe götürdüğümde sağolsunlar ellerindeki işlere ara verip ilgilendiler.Beğendiğim aracı aldığımda, İstanbul'a yola çıkmak için kontrole bir kez daha uğradığım motor yağı ve kırmızı hidrolik tamamladılar, buna rağmen ücret almak istemediler.Bu anlayışta olan esnaflara hep ihtiyacımız var...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.