Ankara-pazar-otacı Civarı Tur

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Mustafa Balcı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,457

Mustafa Balcı

Ferman Padişahın / DAĞLAR BİZİMDİR
Yer
Ürgüp
Kar yağınca duramıyor insan...Daha doğrusu Doğa aşığı olan İnsan duramıyor-Yoksa Pazar günü evinde kumandayı eline alıp akşama kadar pinekleyen yada AVM'lere gidip tıkış kakış insanlarla akşama kadar mağaza vitrin gezenler tabi ki bizim gibi değil.
Onlar bize acıyor "soğukta donuyorsunuz" diyor-Biz onlara acıyoruz "kalabalıkta bunalıyorsunuz" diyoruz.Sonuçta herkes mutlu olduğu yerde olmalı,BİZ DAĞLARDA MUTLUYUZ.
Evet gelelim bize yine duramayarak ekibi toplayıp vurduk Pazar'dan dağlara doğru.Hava tam istediğimiz gibi,arkadaşlar tam kafa dengi.Öğleyin yiyecek soğan-ekmek de olduktan sonra gerisi teferruat değil mi...
O halde buyurun resimlere...

DSCF1003

DSCF1065

IMG 1930

IMG 1931

IMG 2009

Etiketler
Araçlarımız biraz çamur olmadı değil,ama olacak...Aslında olmadan olmaz.Çamur olmazsa,kara gömülmezse,hatta biz bunlardan aracımızı kurtarmak için kendimiz çamura-kara batıp gömülmezsek ne anlamı kalır ki.Bunlardan rahatsız oluyorsan sen de git bir AVM'ye çamur-kar ve soğuktan uzak gününü geçir...Değil mi ama.Biz de araçlarımızdan Nissan Navara'yı kara gömdük,çıkarmak için Land Cruiser etrafında dört döndü maşallah.Sonunda vinçleyerek çıkardık.

IMG 1934

IMG 1946

IMG 1954

IMG 1976a

Ynt: Ankara-pazar-otacı Civarı Tur

Merhaba,
Aracınızı bugün Ayaş ta gördüm,çıkıştaki pazarcıların yanından gidiyordunuz.
Aracınız çok güzel,Allah kaza bela vermesin dilerim.
Tanışmak ümidiyle.
Selamlar.

Ynt: Ankara-pazar-otacı Civarı Tur

salih yardımcı' Alıntı:
Merhaba,
Aracınızı bugün Ayaş ta gördüm,çıkıştaki pazarcıların yanından gidiyordunuz.
Aracınız çok güzel,Allah kaza bela vermesin dilerim.
Tanışmak ümidiyle.
Selamlar.
Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.Allah hepimizi kazadan korusun.Ben Ayaş'ta tarihi bir Konak restore ettiriyorum oraya gitmiştik.
İnşallah tanışırız
Selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR