Ankara'da Neden Günübırlık Off-Road Gezılerı Yapılmıyor Artık?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mserdemir Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,533

mserdemir

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE... M.KEMAL ATATÜRK
Yer
ankara
ben aracımı almadan once sureklı takipederdım sureklı bır etkınlık vardı hafta sonları buluşulur keşif gezisi yapılır arkadasından mangallar sucuklar ınsanlar aılelerıyle guzel bır gun gecırırdı yaf sıze ozenıp gıdıp 4*4 araç aldım lastık taktım herseyım tam bende katılcam dedım kımse yok herhalde kar yağmasını beklıyorlar dedım kar yagdı yıne tık yok ne oldu bunca ınsana bırden bıraktınız gezı olayını ya yeter artık yaf bıktım artık neye elımızı atsak jilet gıbı kesılıyo banamı garezınınz var artık sıyırtdım hayatımın jim carrey nin truman show fılmı gıbı oldugunu dusunuyorum artık

ne derdı var ankara grubunun anlamadım kesın 2 3 lüzümsüz kısının cıkardıgı kıskanclıkdan dolayı tatsızlıkdan dagılmıstır

Etiketler
Ynt: Ankara'da Neden Günübırlık Off-Road Gezılerı Yapılmıyor Artık?

Bencede kişisel inat yüzünden Ankara grubu etkinlik düzenlemiyor .

26 Aralıkta tanışma ve mangal etkinliğimiz var arkadaşlar, linkimize ve etkinliğimize buyrun

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=66311.0

Belki mangal sonrası 4x4 araçları ile katılan arkadaşlarımız katılımcılarımızı araçlarına konuk ederlerse bir şeyler de yapabiliriz, sizleride bekleriz..

İyi günler diliyorum, selamlar
Zerrin Yiğiter

ceranus' Alıntı:
26 Aralıkta tanışma ve mangal etkinliğimiz var arkadaşlar, linkimize ve etkinliğimize buyrun

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=66311.0

Belki mangal sonrası 4x4 araçları ile katılan arkadaşlarımız katılımcılarımızı araçlarına konuk ederlerse bir şeyler de yapabiliriz, sizleride bekleriz..

İyi günler diliyorum, selamlar
Zerrin Yiğiter

tamam tamam bende varım eşimide alıp geliyorum

oh işde bu ya

Neden birilerinin bir şeyler düzenlemesini bekliyorsunuz ki arkadaşlar anlayamadım? Yıllarca İstanbul grubunda idim, aynı anda bile bir çok etkinlik düzenlenirdi ve insanlar arzu ettiğine katılırlardı. Ve bu gezileri düzenleyenler de yöneticiler vs değildi. Planını yapan topic i açardı.. Kendilerince de katılımı sağlayınca gezi düzenlenirdi. Hatta öyle ki sadece hafta sonları değil, hafta içleri gece gezileri düzenlenirdi.. Çok kereler uykusuz işe gittiğimiz olmuştur.. Her şeyi devletten beklemeyelim :smiley: Ben yakında aracımı Ankaraya getireceğim, hiç bir yeri bilmesem de Ankara ve civarını, bilen arkadaşlar ile başlatılabilir bir şeyler...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

SON KONULAR

Geri