Arp Oto Kocaelİ Şİkayet

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan osman özbaşı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,463

osman özbaşı

Yeni Üye
Sıfır aldığım 2017 model Amarok aracımı internette denk geldiğim Arp.com.tr sitesini az gezdikten sonra İstanbul'dan kalktım ve İzmit’te gittim ve aksesuar taktırmaya karar verdim. Keşke daha ciddi bir araştırma yapsaydım çünkü aksesuarların tamamına yakın hepsinde montaj hatası (hatta montaj yapılmamış olan parçalar da mevcuttu). Hatalar listesi:
1. Snorkel montajı yapılmamış sadece görsel olarak takılmış hava filtre kutusu sökülüp takılmamış videosu mevcut
2. Vinç araca zarar verecek şekilde takılmış ve zararını gördüm az kalsın ön tampon kopacaktı.
3. Boyanan dodikler yamuk bir şekilde takılmış.
4. Ön LED ışıkların elektrik kablolarını ızgaranın arkasına serbest bir şekilde bırakılmış vinç içine sarıp kopardı. 5. aracın bir çok yerinde ufak tefek çizikler oluşmuş ve sökülen parçalar sağlam bir şekilde takılmamış Bu saydıklarımın hepsini daha sonra A*** oto sanayide teker teker tekrar yaptırdım. Ve tum bunların yanında yapılan tüm işçiliklerin kalitesizliği ve şu an hatrlayamadığım birçok hatalar mevcut aracınızı emanet ettiğiniz yeri çok iyi seçin benim gibi sonra aracınızdan soğumayın!!!!!!görsel ve video yükleyemiyorum yapılan hataların nekadar ciddi olduğunu göstermek isterdim....

Son düzenleme:

freelander99 Durumu defalarca bildirdim 4 kez İstanbul/Sarıyer’den kendi yerlerine İzmit’e gittim yapılan montaj hataların bi kısmı giderildi daha sonra aracımı servise ve sanayide işi bilen ustalara gösterdiğimde başka hatalar çıktı aradım mesaj attım dönen olmadı en son pazartesi (yani dün) için sizi aricaz denildi ama ilgilenen yok. Arp otomotivden aracımı aldıktan sonra yaklaşık 2000tl daha extra masraf çıktı lafın kısası yapılan bu alışverişde ben fazlasıyla mağdur oldum, sizlerin de durumdan haberdar olmanızı ve bu firma konusunda dikkatli olmanızı sağlamak istedim. Saygılarımla

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR