Bahçeşehir ???

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zorbozan37 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 131
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,854

Etiketler
Ynt: Bahçeşehir ???

zorbozan37' Alıntı:
ilginçmiş... yasak olma sebebi neymiş neticede dağ başı hazine arazisi bi açıklama yapmaksızın yassah hemşerim yassah mı dendi =)
Aynen öyle inşaata girmek yaassah gardeşim dedi. ;D Ne inşaatı burası diye sordum yol inşaatı dedi. :D ne yolu bu kadar büyük dedim biz hafriyatçıyız abi kazarız dedi. ;D
Resimde görünen rampa aşağı olan kısım bağlantı yolu. onu kesen yol daha geniş ve uzun. Kelebekler vadisi evlerinin bitiminden sola döndükten hemen sonra tarla yoluna sağa giriyorsun. ileride gübre deposu gibi tepelenmiş topraklar çıkıyor karşına. onun solundan yaklaşık 2-3 km sonra bu inşaat alanı başlıyor.

dturan' Alıntı:
Aynen öyle inşaata girmek yaassah gardeşim dedi. ;D Ne inşaatı burası diye sordum yol inşaatı dedi. :D ne yolu bu kadar büyük dedim biz hafriyatçıyız abi kazarız dedi. ;D
Resimde görünen rampa aşağı olan kısım bağlantı yolu. onu kesen yol daha geniş ve uzun. Kelebekler vadisi evlerinin bitiminden sola döndükten hemen sonra tarla yoluna sağa giriyorsun. ileride gübre deposu gibi tepelenmiş topraklar çıkıyor karşına. onun solundan yaklaşık 2-3 km sonra bu inşaat alanı başlıyor.

sazlıbosna kurutulmadımı? ben kanal projesinin oradan geçmesi nedeniyle gölün kurutulduğunu biliyorum?sürekli sizn bahsettiğiniz tarla yolundan inerek göl kenarına balığa giderdim bir kaç sene evvel.acaba hala su varmı oralarda uzun süredir hiç gitmedim.

Derya orası 3. Köprü bağlantı yolu. 1 sene içerisinde bitecek. Yassıören-arnavutköy arasındaki yola geçiş de olacak oradan. Ü

Sent from my iPhone using Tapatalk

hakkı57' Alıntı:
sazlıbosna kurutulmadımı? ben kanal projesinin oradan geçmesi nedeniyle gölün kurutulduğunu biliyorum?sürekli sizn bahsettiğiniz tarla yolundan inerek göl kenarına balığa giderdim bir kaç sene evvel.acaba hala su varmı oralarda uzun süredir hiç gitmedim.

Göl kuru değil ama geçen yıla göre çok çekilmiş durumda. Belkide dediğiniz gibi besleyen su kaynakları kesildi. Ama aklınızda olsun su kenarında inanılmaz yılanlar var 2 haftadır. dikkat etmekte fayda var.

burakuysal' Alıntı:
Derya orası 3. Köprü bağlantı yolu. 1 sene içerisinde bitecek. Yassıören-arnavutköy arasındaki yola geçiş de olacak oradan. Ü

olabilir çok büyük bir hafriyat var orada. desenize arka bahçemizden otoban geçecek :smiley:

dturan' Alıntı:
Göl kuru değil ama geçen yıla göre çok çekilmiş durumda. Belkide dediğiniz gibi besleyen su kaynakları kesildi. Ama aklınızda olsun su kenarında inanılmaz yılanlar var 2 haftadır. dikkat etmekte fayda var.

yılan? su yılanıysa sıkıntı yok öncedende çok vardı sürekli oltalarıma dolanıyordu namussuzlar ;D ama engerek falansa sakat tabi.terkosa gitmiyorum sırf engerekler yüzünden ;)

burakuysal' Alıntı:
Engerek yılanı mı var terkos da ?

evet ;) insanın inanası gelmiyor dimi? göl kenarındaki ağaçlık ve çalılık alanda bolca var.hatta çalıların arasında dolaşırken bi kaçkere rasladım.kolay kolay saldırmıyor ama tehlikede olduğunu anladığında kaçsanız iyi olur ;) tanıdık bi abimize saldırdı allahdan dize kadar çizme vardı.direk çizmeyi soktu.o yüzden terkos çevresinde pek fazla balık avına ve ya pikniğe gitmem.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.