Bisiklet Taşıyıcı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erciyes.3916 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,051

erciyes.3916

Yeni Üye
Merhaba suzuki vitara aracımın arkasına bisiklet taşıyıcı alacaktım fakat fiyalar pahalı ve istedigim güvenirlikte tasima yapmayacağını düşünerek kendim yapmaya karar verdim. Ekli resimlerde görebilirsiniz satis fiyatının 5 de birine mal oldu. 1259b84fed90b111913e8f9d11f2b523 1949f0cb7648ac3700ca254fd6340aa0 800ba588770417fc76b7003e250f6ebb

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

Uploadfromtaptalk1456915731767

ilk olarak modellemesini yaptim, sonra alt parça tedarikleri.
Uploadfromtaptalk1456915811911
altparcalar, profil boru hirdavat toplam 100 TL, borular bukuldu profiller kesildi 20TL
Uploadfromtaptalk1456916072733
parçalar birbirine kaynattirildi 30TL, elektrostatik boya 40TL, arka koruma demirine baglama aparati kaynattirdim 30TL. Bütün bunlari tanidiginiz veya kaynakci dukkaniniz varsa daha ucuza yapabilirsiniz.

Aluminyumdan yapilsa daha iyi olurdu. Birde araca baglama işini daha pratik bir çözümle yapmak gerekiyor. Ben 4 adet civata ile yaptim zaman aliyor.

Elinize sağlık bende vitara aracım için buna benzer bir bisiklet taşıyıcı yapmıştım . Elinize sağlık.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri