Bisikletle Kuzey-guney Amerika İcin Yol Arkadaslari Ariyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan trbuka Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,089

trbuka

Yeni Üye
Merhabalar,
Tarihini henuz kesinlestirmemis olmakla beraber, uzun sureli bir Kuzey ve Guney Amerika gezisi planliyorum. Simdilk ana guzergahim New York-Los Angeles-Phoenix-Tucson uzerinden Meksiya'ya gecip, bati kiyisini takip ederek Sile'ye inmek, sonrasinda da dogu kiyisini dolasarak Dallas'a ulasip Istanbul'a geri donmek seklinde. Rota yalnizca gecerli bir ABD vizesi gerektiriyor

Mecbur kalmadigim surece, turun tamamini bisiklet ile gerceklestirmek dusuncesindeyim ve 20-24 ay arasi bir zaman alacagini tahmin ediyorum.

1-3 kisi arasinda bay/bayan yol arkadasi ariyorum. Ilgilenen arkadaslar olur ise, mesajlasalim.

Etiketler
Ynt: Bisikletle Kuzey-guney Amerika İcin Yol Arkadaslari Ariyorum

trbuka' Alıntı:
Merhabalar,
Tarihini henuz kesinlestirmemis olmakla beraber, uzun sureli bir Kuzey ve Guney Amerika gezisi planliyorum. Simdilk ana guzergahim New York-Los Angeles-Phoenix-Tucson uzerinden Meksiya'ya gecip, bati kiyisini takip ederek Sile'ye inmek, sonrasinda da dogu kiyisini dolasarak Dallas'a ulasip Istanbul'a geri donmek seklinde. Rota yalnizca gecerli bir ABD vizesi gerektiriyor

Mecbur kalmadigim surece, turun tamamini bisiklet ile gerceklestirmek dusuncesindeyim ve 20-24 ay arasi bir zaman alacagini tahmin ediyorum.

1-3 kisi arasinda bay/bayan yol arkadasi ariyorum. Ilgilenen arkadaslar olur ise, mesajlasalim.

Nedendir bilmiyorum, ama ozel mesaj aliyor, fakat gonderemiyorum. Bu yuzden ilgilerini bildiren arkadaslara e-posta gonderdim. Yanitlarimi aldiginizi teyid ederseniz sevinirim. Olmadi, ozel mesajla e-posta adreslerinizi iletin, yeniden cevap yollamayi deneyeyim.

Tesekkurler

Ynt: Bisikletle Kuzey-guney Amerika İcin Yol Arkadaslari Ariyorum

alper.xxx@gmail.com haber bekliyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.