Bu 4 Runner Nasıl Kaçtı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Vanguard Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 28
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,677

Vanguard

Kamp I
Aşkın Jeep'in sitesinden 15 Ağustos 2009'da kopyalamıştım bu resmi. Bu 4 Runner nasıl kaçtı hala hayıflanıyorum.
Fiyatı, özellikleri, duruşu ve kilometresi çok uygun gelmişti bana. Hiç olmazsa bizlerden biri alsaydı.
Bu arada aynı tarihte bu araçla birlikte resmi olan 33 milyarlık Dizel 4Runner hala Aşkın Jeepte duruyor,
sitede de mevcut. 1 sene olmuş neredeyse.

Akn jeep 15 austos 2009

Etiketler
Ynt: Bu 4 Runner Nasıl Kaçtı?

o tarihlerde bende gördüm bu aracı 1 ay sonra izmirden şu anda kullandığım 4 runnerı aldım, kaçırdığıma pişman değilim ;D

ARKADAŞLAR BU GÜN SAHİBİNDENDE 4 RUNNER ARAŞTIRIR KENDAHA ÖNCE AŞKIN JEEPTE OLAN BU ARACA RASTLADIM AMA FİYATI EPEY ARTIRMIŞLAR..BİR İKİ BİŞEY EKLENTİ YAPILMIŞ.http://www.sahibinden.com/_rescue_team_siyah_dev_-63WQQaXQQ24519786WQQpXQQdisplayitem

Big 24519786azc

Big 24519786azc

Geçen seneden bu yana aşkın jeep'e bakıyorum sık sık, siz bu aracın aşkın jeepte olduğuna emin misiniz? Daha mı önceden oradaydı yoksa?

ben satan arkadaşla görüştüm aşkın jeepten aldığını söyledi..ARAZİ İÇİN MODİFİYE YAPMIŞ..

bence kaçırdığına üzülme o paralara, hele o tarihteki rakama bakarsan ne araçlar var , her şeyin hayırlısı

Toyota olarak varsa haklısınız. Ama ben henüz göremedim, fiyatlar hep çok yüksek. Başka marka ise onları iyi bilmiyorum benim favorim dayanıklılığı sebebiyle toyota tabii ki.

Bence arkadaşın en son eklediği ilandaki araç benim konunun başında resmini verdiğim araç olabilir. Benim tahminim bu.

://www.sahibinden.com/_rescue_team_siyah_dev_-61WQQaXQQ24519786WQQpXQQdisplayitem
üzülmeyin aynı araç yine satılık

satıcı ilanı ilk yayınladığı zaman aradım 20 bin tll den kapı açtı...bir kaç gün sonra 22 bin e çıkardı..şimdide 26 bine çıkarmış fiyatı bu ticaret ahlakına hiç etik değil bence ...galiba bu araca baktı talep var artırdı fiyatı..tuturursam ...........................yaparım diye düşünüyor...

arkadaşlar yukarıdaki ilandaki recue team logolu araç sitemiz üyesi arkadaşımızın aracıdır. ilan panosunda vardı sanırım ilanı.

Beymen adlı arkadaşa katılıyorum. 1 hafta önce ben de baktığımda araca 21 milyar civarı idi. Şimdi olmuş 26 milyar. 1 haftada ne oldu da fiyat arttı anlamadım ben de.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR