ÇALINAN ARACI CEP TELEFONU İLE DURDURAN ELEKTRONİK KART

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TA5AAT Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,371
Ynt: ÇALINAN ARACI CEP TELEFONU İLE DURDURAN ELEKTRONİK KART

amadeus99' Alıntı:
. aslında telefona bağlamayı gerektirmeyecek şekilde modifiye edebiliriz bu devreyi. motor çalıştığında aküden sarj olacak şekilde sarjlı bir pil, sim kartı yuvası, okuyucu ve anten ekleyerek 120 tl'ye satmak daha iyi bir iş olur:smiley:
selamlar,
bu durumda belirttiğiniz cihaz araç takip cihazı oluyor.fakat fiyat belirttiğinizin üstünde.hem blokajı yapabiliyorsunuz hemde web den anlıkonumunu izleyebiliyorsunuz.yaptığınız geziler-rotalar v.b.lerini geriye dönük takip edebiliyorsunuz. http://ercmarine.com/arac_tekne_takip.html

Etiketler

ErMar' Alıntı:
selamlar,
bu durumda belirttiğiniz cihaz araç takip cihazı oluyor.fakat fiyat belirttiğinizin üstünde.hem blokajı yapabiliyorsunuz hemde web den anlıkonumunu izleyebiliyorsunuz.yaptığınız geziler-rotalar v.b.lerini geriye dönük takip edebiliyorsunuz. http://ercmarine.com/arac_tekne_takip.html

o boyutta bir şeye otomobiller için gerek yok hocam, sizin dediğiniz şekli ile elbette fiyat uçar:smiley: şu hali ile cihaz anlamsız kalmış demeye çalışıyorum aslında, cep telefonu alıp kulaklıktan cihaza bağlamak olacak iş değil, sadece devreyi temiz şekilde yapmakla iş bitmiyor kullanışlı bir cihaz da yaratmalısınız.

amadeus99' Alıntı:
o boyutta bir şeye otomobiller için gerek yok hocam, sizin dediğiniz şekli ile elbette fiyat uçar:smiley: sadece devreyi temiz şekilde yapmakla iş bitmiyor kullanışlı bir cihaz da yaratmalısınız.
boyut derken neyi değerlendirdiniz bilemiyorum fakat uçan bir fiyat yok onu rahatlıkla söyleyebilirim.cihaz oldukça kullanışlı.kapsamı geniş bir cihaz.fakat kullanılmak istenen,ihtiyaç olan nedir?belirledikten sonra büytülecek bir şey yok ortada bunu belirtmek istedim.

ErMar' Alıntı:
boyut derken neyi değerlendirdiniz bilemiyorum fakat uçan bir fiyat yok onu rahatlıkla söyleyebilirim.cihaz oldukça kullanışlı.kapsamı geniş bir cihaz.fakat kullanılmak istenen,ihtiyaç olan nedir?belirledikten sonra büytülecek bir şey yok ortada bunu belirtmek istedim.

kapsmalı demek istedim hocam (anlık izleme, gps v.b) bu arada verdiğiniz linke bakayım dedim ama kısa süre sonra yayında diyor

beş ila yedi dakikalık periyotlarda güncelleme yapmışsınız.

üretilmesi ve satılması kesinlikle izne tabi olması ve emniyet güçlerimizin kontrolünde olması lazım gelen bir ürün bence .satan arkadaşı tenzih ederim ama, kişisel görüşüm bu yöndedir.

İyi çalışma, tebrikler...
Her şey her türlü geliştirilebilir elbette, ben sadece bu haline bravo demek istiyorum...

Yazlıklarda, dağ evlerinde bahçe sulamada, ısıtma sisteminde vs. pek çok sisteme entegre edilebilir kanımca.

selamlar. çok faydalı takip. küçük bir sorum olacak?
yanılmıyorsam aracın elektronik ateşleme tertibatına takılıyor bu cihaz ve montajı kolay. peki o halde montajı kolaysa demontajı da kolay demektir. araba çalmayı aklına koymuş birisi bunu da düşünür diye düşünüyorum ::smiley:

arcaved' Alıntı:
selamlar. çok faydalı takip. küçük bir sorum olacak?
yanılmıyorsam aracın elektronik ateşleme tertibatına takılıyor bu cihaz ve montajı kolay. peki o halde montajı kolaysa demontajı da kolay demektir. araba çalmayı aklına koymuş birisi bunu da düşünür diye düşünüyorum ::smiley:
düşünür düşünmez olurmu hiç bizim insanımız yeterki kafasına koysun bak neleri çalıyor.bu sistemi daha önceki mesajlarda yazan arkadaşların dediği gibi uzaktan kumanda sistemi olarak kullanabiliriz başka da bir işe yaramaz sanırım.sulama ısıtma soğutma sistemlerinde veya havalandırma gibi yerlerde kullanılabilir.zaten diğer amaçlar için daha özel araçlar üretilmiş ve satılıyor.ayrıca yavuz beyin belirttiği gibi fazlaca uyanık galiba.biraz talep gördü fiyat yükseldi ;D gerçi alan varmı onu görmek gerekli aslında ::smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR