DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Camper Hakkında (tavan Yükseltme)

'ARAÇLAR' forumunda rate tarafından 28 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu 687 kişi tarafından okunmuş, 2 cevap yazılmıştır

1. rate

rate Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    İyi günler,
    Eşim bu sene aklıma karavan fikrini düşürdü fakat hali hazırda çalıştığımız için (emeklilikte pek tabi olur) "camper van" fikri hoşuma gitti. hem tek araç olarak kullanmak, hemde hafta sonları yada güz döneminde kamp yapabilmek için. Forumda defalarca konusu geçmiştir ama derli toplu birşeyler bulamadım, ve konu açmak zorunda kaldım.
    Aklımdaki araçlar vito ve transporter.
    1-Bu araçların tavanı yükseltilebiliyormu? (açılır değil, sabit yüksek)
    2-Aklımda pratik çözümler var, sök tak yapabilirim.Karavan ruhsatı almadan Camper haliyle çevirmede sorun yaşarmıyım?
    şimdiden teşekkür ederim.

Etiketler:

2. Zgrp

Zgrp Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    19
    İlki için tip onay belgesi gerekecek bunu yapmışken karavana da çevirebilirsiniz sigorta bedelleri eskisi kadar fazla değil

3. Zgrp

Zgrp Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    19
    Aslında güzel bir noktaya değindiniz Mercedes tn serisi araçlar uygun fiyata alınabilecek araçlar ve tavanı yükselterek araya yatak sığacak günlük kullanım için de kullanışlı araçlar yapıyorlar.

Buradaki araç gibi
    Mercedes Tn 309 Camlı Van I Karavan A Çevirme Konusunda Yardım

Bunun için bir engel de yok bildigim kadarıyla ama maliyetler ne seviyede olur, 13 metreküplük herhangi bir araca bu şekilde fiberglas bir tavan yapsam içini de yalıtım malzemesi ile kaplasam belkide 17 metreküp arayışına girmeme gerek de kalmayacak

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...