DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Çeki Demiri Prosedüründe En Son Durum

'ÇEKME KARAVAN' forumunda cygnet tarafından 2 Nisan 2012 tarihinde açılan konu 77702 kişi tarafından okunmuş, 69 cevap yazılmıştır

1. freedom058

freedom058 Yaşadığım En İyi Gün Bugundür

Alınan Beğeni:
    2
    Handly Trailers bende fıayt aldım ama cok yusek geldı bana fıyatlar

2. freedom058

freedom058 Yaşadığım En İyi Gün Bugundür

Alınan Beğeni:
    2
    Arkadaşlar selam

Şu anki 2019 Tam mevzuat nedir

Çeki demirini taktırdıgım firma Benım noterde ruhsata işeltmem için hangi belgeleri vermesi gerekiyor

artık muayne yokmuş direk notere gidiyormusuz

3. kyenipazar41

kyenipazar41 Kamp II

Alınan Beğeni:
    194

merhaba , ben geçen sene taktırdım ama birşey değişmedi bildiğim kadarı ile. montajı yapan firma hem çeki demirinin standarda uygunluğu ile ilgili belgeyi veriyor hem de montaj projesini veriyor. Doğrudur muayeneye gitmeden TSE nin bürosuna gidiyorsunuz önce , onlar projeyi ve uygunluğunu araca ve monte edilmiş demire bakarak onay veriyorlar , ödemeyi yapıp notere gidiyorsunuz. Ben yaptırdığımda sanırım 274 TL TSE için 110 TL de yeni ruhsat için notere vermiştim.

4. kyenipazar41

kyenipazar41 Kamp II

Alınan Beğeni:
    194
    KASIM 2018 DEKİ MESAJIM , BİRŞEY DEĞİŞMEDİ DİYE BİLİYORUM. ;)

Herkese merhaba , 5 Kasım 2018 tarihi itibarıyla prosedürün son halini yazayım :

03 Kasım Cumartesi günü Aksaray Oto Mar... firmasından aracıma uygun çeki demirini taktırdım. Bana özenle hazırlandığı belli olan dosyamı da teslim ettiler.

Pazartesi günü İzmit'te TSE ye gittim , dosyayı ve ruhsatı beraberimde götürdüm. 245 TL tahsil ettiler , çeki demirimi fotoğrafladılar , aracın kapı içi etiketindeki yükleme , boş ağırlık vs kiloları kontrol ettiler. 1 saat sonra da onaylanmış montaj uygunluk raporumu bana verdiler.

Direk notere gittim , TSE nin onayladığı montaj uygunluk raporunu ve ruhsatımı verdim , 20 dakika sonra 148 TL ödeyerek yeni ruhsatımı , çeki demiri işlenmiş olarak teslim aldım. Artes-Tescil İşlem Sonuç Belgesini de katlayarak yine tedbir için ruhsatın içine koydum.

Tüm prosedür buydu.

upload_2018-11-5_16-8-7-png.png
    upload_2018-11-5_16-9-2-png.png

Buradan Aksaray Oto Mar... firmasına hazırladıkları eksiksiz dosya için , iş bitiminde de "Muayeneye gerek yok artık direk notere gidin" diyerek beni doğru yönlendirdikleri için teşekkür ediyorum.

5. AKMühendis

AKMühendis Torunum; ŞANSım

Alınan Beğeni:
    483
    Web Sitesi:
    http://www.frigo-tek.com
    -----------------------------------------------------------

Ben de kendilerinden alışveriş yapmıştım.
    Gerçekten güvenilir bir Firma.

6. kyenipazar41

kyenipazar41 Kamp II

Alınan Beğeni:
    194
    freedom058 arkadaşımız inşallah yanıtları gördü ?

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...