Çekme Karavan Yerli Mi Yabancı Mı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mustafaay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,253

mustafaay

Yeni Üye
Foruma yeni katıldım arkadaşlar.Bütçeme göre çekme karavan arıyorum.Öyle bir merak sardım ki karavan çekemeye uygun olmamasından dolayı aracımı değiştireceğim.Yerli markaları araştırdım sahibinden.com da gezerken şöyle bir ilan denk geldi.

2012 MODEL AVRUPA HOLLANDA ÇEKME KARAVAN Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 375003777

sıfır yada 2-3 yaşında yerli az kullanılmış bir karavan mı yoksa 1996-2000 yada daha yüksek civarı yabancı bir karavan mı?Bütçem belli 20-25 civarı.3 yada 4 kişilik aile tipi olsun istiyorum.Siz değerli arkadaşların yorumu ne olur?

İlandaki çekme değil, büyük ihtimalle ÇAKMA karavan ! :confused:

Lütfen okuyun.
Karavan Dolandırıcılarına Dikkat !

Foruma bu gün üye olup nedense hemen sorulara geçmişsiniz ! ?
Forumların kullanışları aslında biraz farklı ...
Siz benden de acelecisiniz. :smiley:

Karavanın çevresine bakın. Ne kadar Türkiye dersiniz acaba ? İsterseniz arayın, bakalım kapora istiyor mu ?

Cakma

Son düzenleme:

İlandaki karavan 2000 model, ilettim düzeltin dedim ama işte...
406426843 bu ilanı arkadaş 23.500 TL' ye veriyor ama tabi fatura yok malesef, yurtdışına çıkma niyetim olmasa alır kullanırdım.

750 kg altı karavanın yurtdışına çıkmasında ne problem olabilir?
Açıklamamyı şu şekilde yapayım, 750 Kg. altı ikinci el Avrupa karavanların ithalatı yasak, bu şekilde olanların çoğu illegal fikrimce ve ben alıp çıkmak istediğimde şase no bir başkası adına yurt içine girmiş olacak ve ben aynı şase no ile yurtdışına çıkacağım. Çekincelerim olduğu için erteliyorum. Gümrükten çekme belgesi olan 1998 model bir karavan 08.03.2107 tarihinde malum siteye düştü ve bir gün içerisinde yayından kalktı.
Üstatlar daha güncel fikirlerini ortaya koyar ümidiyle iyi geceler.

Foruma yeni katıldım arkadaşlar.Bütçeme göre çekme karavan arıyorum.Öyle bir merak sardım ki karavan çekemeye uygun olmamasından dolayı aracımı değiştireceğim.Yerli markaları araştırdım sahibinden.com da gezerken şöyle bir ilan denk geldi.

2012 MODEL AVRUPA HOLLANDA ÇEKME KARAVAN Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 375003777

sıfır yada 2-3 yaşında yerli az kullanılmış bir karavan mı yoksa 1996-2000 yada daha yüksek civarı yabancı bir karavan mı?Bütçem belli 20-25 civarı.3 yada 4 kişilik aile tipi olsun istiyorum.Siz değerli arkadaşların yorumu ne olur?
Tamda bu durumdayım. Avrupa karavanlar camping bağlantılı olmadığı için ağır basıyor. İstediğin yerde kal.
Ama alırken nelere dikkat etmeliyim.
kaçak göçek mi çalıntımı hiçbirşey belli değil.
Nasıl almalıyım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR