Çekme Karavan

Selamünaleyküm değerli abilerimin 750 kilo altı mini karavan arıyorum bütcem 10 bin yardımlarınızı bekliyorum

pasolvon

Hayat bir gün, o da bu gün!
Web sitesi
kampingler.com
Ara sıra belirttiğiniz fiyatlarda mini karavanlar görülebiliyor malum sitede. Takip etmelisiniz. Güney mini ya da leyli 2.40 gibi bir mini karavan bulabilirsiniz diye düşünüyorum bu rakamlara.

tr100a

Kamp III
20bin tl ye önerileriniz nedir?
Fiyatlar müthiş uçmuş evrak olmayan 20 yaşındaki karavan 25-35 bin 1tondan fazla 750 kg altı diye satmaya çalışıyorlar
Birde caretta var en fazla 8 bin tl yapacak büyüklükte 25-30 bin neymiş full müş al transporter gir içine yat üstünede para artar

pasolvon

Hayat bir gün, o da bu gün!
Web sitesi
kampingler.com
20bin tl ye önerileriniz nedir?
Karavandan beklentinize göre değişir.

Mevcut piyasa koşullarında mini karavan bakıyorsanız bu bütçeye bir çok karavan bulabilirsiniz. Bir tık üstü haftasonu karavanı bakıyorsanız bu fiyatlara Güney ve NK karavan bulabilirsiniz ikinci el piyasasında. Ya da yıkık dökük avrupa ya da 5.25 yerli eski modeller de denk düşebiliyor ara sıra.

bedayiul

Yeni Üye
NK nın veya Güney karavanın satış sonrası, müşteri ilişkileri hakkında tecrübeli olan arkadaşlar, konuyla ilgili bir iki kelam söyleyebilirler mi? yani satış sonrası ürünlerine verdikleri destek hususunda, tecrübeli arkadaşımız var mı?

udisa

Kamp II
Web sitesi
www.udisa.com
Telsiz Çağrı Kodu
TA4MUO
Güney Karavan Maxi modelini kullandım. Ender bey malına sahip çıkan dürüst bir insandır. 2015 Aralık ayında almıştım karavanı. 2016 Eylül ayında bizi 22 gün boyunca hem Ayaş'daki karavan kampında misafir etti, hem de bu süre içerisinde karavandaki ufak tefek eksikleri giderdi. Bütün bu bakımı da garanti kapsamında ücretsiz halletti.

bedayiul

Yeni Üye
Güney Karavan Maxi modelini kullandım. Ender bey malına sahip çıkan dürüst bir insandır. 2015 Aralık ayında almıştım karavanı. 2016 Eylül ayında bizi 22 gün boyunca hem Ayaş'daki karavan kampında misafir etti, hem de bu süre içerisinde karavandaki ufak tefek eksikleri giderdi. Bütün bu bakımı da garanti kapsamında ücretsiz halletti.
Satış sonrası destek de önemli, sanırım bu yüzden Güney karavan bana daha bir olumlu geliyor

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Web sitesi
www.yucelgunduz.com
Güney karavandan memnunum. Karavanımda yapılacak işler var ancak Güney Karavan'ın bulunduğu Sitelere karavanla girmeye hep üşeniyorum.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Web sitesi
www.yucelgunduz.com
Bence bir karavanın sağlam yapılması, Kullanılan malzemenin kaliteli olması daha önemli. Sonuçta karavanı götürmek istemeyebilirsiniz veya buna zamanınız olmayabilir. Veya sorunlar tam olarak tatilinizin orta yerinde başgösterebilir.

bedayiul

Yeni Üye
Güney karavandan memnunum. Karavanımda yapılacak işler var ancak Güney Karavan'ın bulunduğu Sitelere karavanla girmeye hep üşeniyorum.

satın alma süreciniz hakkında bilgi verebilir misiniz? almaya karar verdikten sonra gittiniz, hemen teslim aldınız mı yoksa bir iki ay veya hafta sonrası için karavanınız hazır olur dendi?

bedayiul

Yeni Üye
güney karavanın yolu gözüktü gibi artık bana, bu husus anlaşıldı. bir sorum var. arabamın çeki demiri yok ankarada nereye yaptırabilirim, corolla 2006. benzinli.

Forum istatistikleri

Konular
100,037
Kullanıcılar
167,910
Son üye
alprn23

SON KONULAR