DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

CJ5'ime Makas

'OFF-ROAD GARAJ' forumunda ardos-der tarafından 28 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu 21794 kişi tarafından okunmuş, 18 cevap yazılmıştır

Bu Sayfayı Paylaş

1. cj5 ci

cj5 ci OIIIIIIIO

Alınan Beğeni:
    0
    Ynt: Cj5'ime Makas

yapmış olduğunuz tadilatın fotoğraflarını paylaşırmısınız?

2. muhipler

muhipler Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    0

Arkadaşlar Cj makasları ile çok uğraştım bir sürü formlarda yorumlar okudum ustalarla görüştüm ve en sonunda Cj nin ön makaslarını Ford minibüs yaptım ön küpeleri sabit arka kısmını oynarlı küpe yaptım çok güzel oldu kafa sallama gezme gbi hiçbir sorun kalmadı ilk takıldığında dediğiniz gibi geniş olduğundan biraz sertti kullandıkça sertliğini makaslar takılı iken alt katlarından santim santim sipral taşla keserek istediğim yumşaklığa getirdim bunla beraber de yine ford minibüs amortisörlerinide takmanız gerekiyor rahatlığı yumşaklığı elde ettim ve süper oluyor o kısa jeep eski şavrele arabaları bini yumuşak oluyor denemize tavsiye ederim sonuçta maliyeti az hurdacıdan küpeleri ile birlikte alıp makasçıya taktırın

resim koyarsanız memnun olurum

3. ofrood

ofrood Kamp II

Alınan Beğeni:
    2

Arkadaşlar CJ Yİ sattım maalesef resim yok ama iyi bir makasçı ile bu konuyu anlatırsanız sorun çözülür o kafasında zaten canlandırırı

4. cansimsek

cansimsek Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    makas ve amortisör sertliği benim yeni aldığım cj5 imdede var l200 amortisör ve ford minibüs makaslarını denemeyi düşünüyorum. Fakat belirtebilirmisiniz bu araçların modelleri ve yılları nelerdir. Fordun hangi minibüsü ve kaç model? Aynı şekilde L200 ün kaç modelinin parçaları 1977 CJ5 e uyar

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...