çömez cj8 sahibinin yardıma ihtiyacı var...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan metin bayazıt Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,477

metin bayazıt

Ana Kamp
Arkadaşlar aranızdaki en çömez benimdir heralde.geçen hafta hayalimi gerçekleştirmek için bir cj 8 aldım.aracım için krom tamponlar ve aksesuarlar almak istiyorum.ayrıca birde direksiyon simidine ihtiyacım var. bunları en uygun nasıl ve nereden temin edebilirim.yardımlarınız için şimdiden tesekkürler

Etiketler
Ynt: çömez cj8 sahibinin yardıma ihtiyacı var...

Öncelikle sitemize hoşgeldiniz.Hayırlı olsun aracınız.Nerde yaşadığınızı belirtirseniz daha çok yardımcı olabiliriz. aksesuar olarak bir çok firmamız mevcuttur.Direksiyon simidi bende var.Tar oto,Huma oto,Yaman jeep,Başkan jeep,Rauf usta(AHİR OTO),Dayı jeep garaj gibi bir çok firma vardı hatırlayamadıklarımda olabilir.İletişim bilgileri için size ulaşırım.Yada onlarda burada üyeler görürlerse yardımcı olurlar.

ben ankaradayım.ordu-perşembeliyim.cj8 merakıda memleketten kaynaklanıyor.aracı geçen hafta perşembeden aldım.araç orduda.ankarada parçalara ulaşabileceğim,gözümle görüp alabileceğim bildiğiniz yerler varsa yardımcı olursanız sevinirim.

metin bayazıt' Alıntı:
ben ankaradayım.ordu-perşembeliyim.cj8 merakıda memleketten kaynaklanıyor.aracı geçen hafta perşembeden aldım.araç orduda.ankarada parçalara ulaşabileceğim,gözümle görüp alabileceğim bildiğiniz yerler varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Jeep CJ serisi Mekanik, aksesuar, lastik ve kaporta yedek parça
2 usta + 1 usta (iş çok olunca)
Firma sahibi: Rauf Yalçın ve oğlu Vahit Yalçın
araç kapasitesi mekanik için 2 araç.
Bu servis yalnızca jeep cj ve willys modelleri ile ilgili tüm parçaları bulabilir ve servis alabilirsiniz. Diğer markalar yok.
Pazar günleri ve akşam 8 den sonra kapalıdır.

Adres: İvedik Organize Sanayi Hurdacılar Sitesi 9. Cad. C Blok No: 471 İvedik/Ankara
Tel: 0 312 396 41 58 - 59
Faks: 0 312 396 41 68
Gsm: 0 542 623 24 95
e-mail: ahiroto@gmail.com

"Alıntıdır"
bu kadar elimden gelir hayırlı olsun tekrar :smiley:

çok tesekkür ederim,bu arada sende yeni almışsın anladığım kadarıyla.hayırlı olsun,güle güle kullan,kazasız belasız işallah...

metin bayazıt' Alıntı:
çok tesekkür ederim,bu arada sende yeni almışsın anladığım kadarıyla.hayırlı olsun,güle güle kullan,kazasız belasız işallah...

teşekkür ederim hep beraber kazasız belasız iyi günlerde kullanalım :smiley: 3 -4 sene gibi bir süreden sonra aldım.Hatalar yaptım,araştırdım ustalardan değerli üyelerimizden bilgi topladım öyle kalkıştım halada bilgiler ediniyorum siz pat diye almışsınız galiba büyük cesaret ama bu forumda aradığınız çoğu şeye ulaşabilirsiniz.biraz zaman ve merak var ise sayfalarca döküman var cj lerden çok iyi anlayan abilerimiz var herkez yardımcı olur saygılar

karadenizli olmak böyle birşey:smiley:)hızlı karar vermiş gibi görünüyorum ama,benim danışmanlarım vardı.kuzenlerim yardımcı oldular.birinde 4 tane birinde 2 tane araç var.onlar olmasa bende zor karar verirdim.ben malzemeleri ulaştırırsam onlar gerisini hallederler zaten...

metin bayazıt' Alıntı:
karadenizli olmak böyle birşey:smiley:)hızlı karar vermiş gibi görünüyorum ama,benim danışmanlarım vardı.kuzenlerim yardımcı oldular.birinde 4 tane birinde 2 tane araç var.onlar olmasa bende zor karar verirdim.ben malzemeleri ulaştırırsam onlar gerisini hallederler zaten...

çok şanslısınız karadeniz ile hiçbir bağım olmamasına rağmen her zaman ilgi duymuşumdur. Oradaki yaşama kültüre neyse CJ lerde karar verirken hız olmaması lazım herşey yavaş yavaş olmalı.Ha param çok kıra döke yolumu bulurum diyorsanız farklı tabiki.Ama Buggy (Emin abi) ve seyit abinin dediği gibi "araçta geri dönülmez hatalar yapmayın araç her zaman orijinaline sadık kalsın " bu sözler çok değerli sizede lazım olacağını düşündüm.Fotoğrafları mesaj olarak atıyorum saygılar

metin bayazıt' Alıntı:
Arkadaşlar aranızdaki en çömez benimdir heralde.geçen hafta hayalimi gerçekleştirmek için bir cj 8 aldım.aracım için krom tamponlar ve aksesuarlar almak istiyorum.ayrıca birde direksiyon simidine ihtiyacım var. bunları en uygun nasıl ve nereden temin edebilirim.yardımlarınız için şimdiden tesekkürler
öncelikle hayırlı olsun araban

SaygınOzdemir' Alıntı:
Jeep CJ serisi Mekanik, aksesuar, lastik ve kaporta yedek parça
2 usta + 1 usta (iş çok olunca)
Firma sahibi: Rauf Yalçın ve oğlu Vahit Yalçın
araç kapasitesi mekanik için 2 araç.
Bu servis yalnızca jeep cj ve willys modelleri ile ilgili tüm parçaları bulabilir ve servis alabilirsiniz. Diğer markalar yok.
Pazar günleri ve akşam 8 den sonra kapalıdır.

Adres: İvedik Organize Sanayi Hurdacılar Sitesi 9. Cad. C Blok No: 471 İvedik/Ankara
Tel: 0 312 396 41 58 - 59
Faks: 0 312 396 41 68
Gsm: 0 542 623 24 95
e-mail: ahiroto@gmail.com

"Alıntıdır"
bu kadar elimden gelir hayırlı olsun tekrar :smiley:

Ben ordu fatsadan bi ofroad severim Arkadasımızın bahsettiği rauf usta türkiyedeki en iyi Cj ustaları arasında geçmektedir ve gerek yedek parça gerek ustalık bakımından çok met edilen bi ticarethanedir..

BatuyaN' Alıntı:
Ben ordu fatsadan bi ofroad severim Arkadasımızın bahsettiği rauf usta türkiyedeki en iyi Cj ustaları arasında geçmektedir ve gerek yedek parça gerek ustalık bakımından çok met edilen bi ticarethanedir..
İlginize teşekkür ederim.bu arada ankaradayım ama bende perşembeliyim.araçta ordu da toplanıyor..

ilkantek' Alıntı:
Facebook'tan yeni resimler gelmiyor bu aralar durum nedir ? :smiley:
İlkan,
araç şu anda komple macunlanmış halde.kuruma aşamasında muhtemelen nisanın ilk haftası boyanmış olacak.2 hafta önce ordu ya gittiğimde 2000 liralık malzeme aldım (far, stop ,tampon,direksyon,far çerçeveleri vb..)23 nisana yetiştirmekti hedefim ama zor görünüyor.elektirik döşeme derken mayıs ayına sarkacak gibi.araç ordu da ben ankarada olunca fotoğrafta sıkıntı oldu:smiley:)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,088
Kaydolan Son Üyemiz
TunaKarakaya

SON KONULAR

Geri