DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Coronavirüs

'MEMLEKET HAVADİSLERİ' forumunda makara60 tarafından 16 Mart 2020 tarihinde açılan konu 192 kişi tarafından okunmuş, 3 cevap yazılmıştır

1. makara60

makara60 Kamp III

Alınan Beğeni:
    665
    Sonunda beklenen oldu ve insanların bir araya geldiği hemen her yer bu gece 24.00 itibari ile kapatıldı.Günde onlarca insanla muhatap olduğumuz için, işe korka korka gidiyorduk,ben şahsım adına alınan karardan memnun kaldım.Yarın sabah erkenden Korsanımı yükleyip bir göl kenarında corona dan uzak tatil yapma niyetindeyim.

adigekuzeyli, pasolvon ve suleymancirit bunu beğendi.
    Etiketler:

2. ince999

ince999 Her ne yaşarsan yaşa,sonunda keyfini çıkar

Alınan Beğeni:
    1.071
    Meslek:
    Devlet memuru inşaat mühendisi idi emekli ettiler
    İzmir merkez idi değişti EDİRNE Merkez oldu
    Yaz gelip havalar ısınınca benim emektar ile yapmayı düşündüğüm Yurt dışı gezilerinin hepsini şimdilik unuttum gitti.
    Bu yaz biraz Akdeniz kıyıları biraz doğu Karadeniz yaylaları beni bekler.........

3. suleymancirit

suleymancirit Balıkçı, doğa sever, kampçı , kamper karavancı

Alınan Beğeni:
    461
    Kırkpınar Kürek Parkuru
    Soğuksu, 54600 Sapanca/Sakarya
    Google Haritalar

Wc su var

makara60 bunu beğendi.

4. makara60

makara60 Kamp III

Alınan Beğeni:
    665
    Kaydettim abi
    Bana yakınmış.Bu gün civarda ki bir gölete gittim.Niyetim gece kalmaktı ama vatandaş virüsle savaşı yanlış anlamış olacak ki,nevaleleri hazırlayıp gelmişler:smiley:Bana da eve dönmekten başka çare kalmadı.

suleymancirit ve adigekuzeyli bunu beğendi.

Forumdaki Benzer Konular