Dacia Duster İçin Tavan Üstü 4'lü Sis Farı.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Lantirn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,453

Lantirn

Dacia Duster Laureate 1.5 dci. 110 bg. 4x4
Yer
YALOVA
Herkese Merhaba.

Ben bu tavan üstü 4'lü üniversal sis farlarından arıyorum. Lambası değiştirilebilen, pratik, müdahale edilebilen cam vs, Bildiğiniz bir mail adresi yada telefonu varsa yardımcı olabilirmisiniz acaba. Şimdiden teşekkürler.

Enis.

LRL BK980 GN 2698 829620

FL CH GN4056A 2 826 705263

2ece67b2c44356abd898b860b3199736

FL CH GN4056A 1 826 705263

Universal Halogen Bulb Roof Fog Lamp

Etiketler
Ynt: Dacia Duster İçin Tavan Üstü 4'lü Sis Farı.

enis bey güzel bunlar ama bizim araca uymaz ki o bölgede anten var nasıl koyacağız :eek:

JUNİOR' Alıntı:
enis bey güzel bunlar ama bizim araca uymaz ki o bölgede anten var nasıl koyacağız :eek:

Merhaba Junior. Şimdi bu tavan sis farını bulursak antenin biraz gerisine monte ediyoruz. Zatek 2 ve 3. lambalar arası aralık müsait olduğundan belli bir seviyeye kadar anten indirilebilir. Tabi bu sis farlarını taktıktan sonra yıkama makinasında yıkatma işi bitiyor. Elimde resimler var ama iş yerinde olduğum için başka zaman yükleyeceğim.
Selamlar.

Lantirn' Alıntı:
Merhaba Junior. Şimdi bu tavan sis farını bulursak antenin biraz gerisine monte ediyoruz. Zatek 2 ve 3. lambalar arası aralık müsait olduğundan belli bir seviyeye kadar anten indirilebilir. Tabi bu sis farlarını taktıktan sonra yıkama makinasında yıkatma işi bitiyor. Elimde resimler var ama iş yerinde olduğum için başka zaman yükleyeceğim.
Selamlar.
Çinde üreticisini bulmuştum geçen sene 60$ kargosu tutuyor.95$ da kendisi.İnanılmaz güzel modelleri var.

Adresi var mı acaba esat Bey.

Çok uzaklarda aramaya gerek yok gibi Rize'deki oto aksesuarcılarında görüp fiyatını sormuştum 150tl civarı birşeydi ama kötü tarafları var. Araca slikon tarzı yapıştırıcılarla yapıştırılıyor tam yapışmayan yerler kalkık gözüküyor ve çirkin gözüküyor. Ayrıca ampulleri kesilince değiştirilemiyor kapaklı değiller. tavsiye etmem doğrusu

esat bey avatar resminizi ben de kullanıyorum çok beğenerek sizden kopyalamıştım sakıncası varsa lütfen söyleyin iptal edeyim

JUNİOR' Alıntı:
esat bey avatar resminizi ben de kullanıyorum çok beğenerek sizden kopyalamıştım sakıncası varsa lütfen söyleyin iptal edeyim
Güle güle kullanın....:smiley:))

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR