Dacia Navigasyon cihazlari için resmi harita güncelleme sitesi.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Lantirn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,900

Lantirn

Dacia Duster Laureate 1.5 dci. 110 bg. 4x4
Yer
YALOVA
Merhaba etrafta gezinirken şöyle bir siteye rastladım.

https://dacia.naviextras.com/shop/portal

bilgilerinize.

Etiketler
Ynt: Dacia Navigasyon cihazlari için resmi harita güncelleme sitesi.

yararlı bir bilgi eline sağlık

Ynt: Dacia Navigasyon cihazlari için resmi harita güncelleme sitesi.

Baylar, bu konuyla ilgili genel bir bilgi:

Cihazlarınızı güncellemeden önce, kendi bilgisayarınıza yedeğini alınız. Naviekstras sitesinden güncelleme yapılırken, size "yedekleme yapayım mı" diye. Onun yaptığı yedeklemede bazı dosyalar güncelleme esnasında zarar görüyormuş. Dolayısıyla yeniden yükleme gerekiyor. (Tecrübe edilmiştir)

Bunu engellemenin en iyi yolu, kendi bilgisayarınızda yedeğini saklamak.

Ynt: Dacia Navigasyon Cihazlari İçin Resmi Harita Güncelleme Sitesi.

Evet böyle bir site var ve ben iki senedir ara sıra giriyorum ama benim pek bir işime yaramadı. Bu siteden Pc aracını bilgisayara indirip kuruyorsunuz. Navigasyonu oradan güncelleyebiliyorsunuz.Güncelleme sadece bir kereye mahsus. Sonrası paralı. Daha önceden aldığım piranha kıytırık navigasyonun ömür boyu ücretsiz güncellemesi vardı, gezilerde onu kullanıyordum. Haliyle en az 1500 tl fark vererek aldığım aracın navigasyonundan 200 tl lik harici navigasyon çok daha fazla işe yarıyordu.Sağ olsun geçenlerde hırsız araç kamerasıyla beraber piranha navigasyonu da yürüttü. Gene kaldık en son güncellemesi 2012 olan aracın navigasyonuna..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR