Değirmendere

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AYDURAN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 36
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 37,460
Ynt: Değirmendere

85

86

87

88

89

90

Etiketler

Murat hocam bir Gölcük'lü olarak Değirmendere'mizi bu sayfalara bu kadar özenli bir şekilde taşıdığın için çok teşekkürler.o kadar çok anı var ki fotoğraflara kaçıncı bakışım hatırlamıyorum...

Rica ederim arkadaşlar ;)

Cüneyt hocam fırsat bulupta devamını getiremedim...Yoksa burada yazmak istediğim yerlerden birisi de Gölcük'tü...Eğer müsait bir zamanınız da, Gölücük'ü bizlerden daha iyi bilen biri olarak siz yazarsanız sevinirim...

Rica ederim ;) Allah bir daha benzer acılar yaşatmasın diye temenni edelim. Ben, son olarak depremden aylar sonra gitmiştim. Gece vakti sahilde bir lokantada arkadaşlarla birlikte kokoreç yemiştik. O zaman bile hayalet şehir görünümündeydi ve çok hüzünlenmiştim.

AYDURAN' Alıntı:

Murat hocam nerden denk getirdin bu resimleri yaw, 24 sene evvel ben bu yatta görev yaptım.......hey gidi günler......
teşekkür ederim,

Yatın içinde ben;

Celik0012

Yatın denize indirilmeden hemen önceki hali (eski Pürsan, şimdiki UM denizcilik tersanesinin iskelesi);

Celik001

hocam emgınıze saglık bı degırmenderelı olarak degırmendereye bır kez daha asık oldum cok tesekurler

çocukluğumun geçtiği yerler eyvallah murat hocam sayende nostalji yaptık :smiley:

Bi zamanlar burada kiraz festivalleri heykel festivalleri oluyordu halen devam ediyormu bu tür etkinlikler?

Elros Anarion' Alıntı:
çocukluğumun geçtiği yerler eyvallah murat hocam sayende nostalji yaptık :smiley:

Bi zamanlar burada kiraz festivalleri heykel festivalleri oluyordu halen devam ediyormu bu tür etkinlikler?

hocam buralar artık göcük belediyesi oldu..
bu yaz birkaç teseddürlü gruplar ve dağdan inip bilmem nerenin daire başkanı olan kalabalıklar gördüm galiba festival yapıyorlardı

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.