Discovery 1 Almak İstiyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mimesin86 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 31
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,675

mimesin86

Ana Kamp
Merhabalar Arkadaşlar;

Konya'da yaşıyorum. Adım Esin. Discovery 1 almaya niyetlendim. İstanbulda bir tane buldum uygun fiyata ama şu an gidemiyorum. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-discovery-bilen-ve-yetisen-alir-pazarliksiz-super-fnr-plaka-fiyat-28388511/detay Aracı bu linkten görebilirsiniz. Acaba bu aracı inceleyeniniz var mı? Sizce nasıl bir araç? Şimdiden ilginize teşekkür ederim.

Etiketler
Ynt: Discovery 1 Almak İstiyorum

eğer ki modifiye etme planınız varsa site içerisinde şu anda 4 ya da 5 tane satılık var inceleyin isterseniz.

İlanda göründüğü kadarıyla iyi....

Ama yine de 13 yıllık bir aracı muhakkak birilerine göstermek lazım. Genellikle bu kotor 200.000 km civarında müdahale ister. Bir de şanzımanın değerlendirilmesi lazım. Kapota gayet temiz görünüyor. Çamurlıklarda çürüme yoksa çok çok iyi. Aracın yürüründeki ufak tefek sorunlar sizi fazla yormaz.; ucızdur. Zamanım olsaydı sizin için ilgilenirdim. Ama birileri yardımcı olur umarım.

Hayırlısı olsun.

ilkakdeniz' Alıntı:
eğer ki modifiye etme planınız varsa site içerisinde şu anda 4 ya da 5 tane satılık var inceleyin isterseniz.

öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. İlk etapta modifiye düşünmüyorum. Çünkü tek araç olacak. Şehir içinde ve uzun yoldada rahat kullanabilmeliyim. Ama sitedeki araçları da inceleyeceğim.

concrete' Alıntı:
İlanda göründüğü kadarıyla iyi....

Ama yine de 13 yıllık bir aracı muhakkak birilerine göstermek lazım. Genellikle bu kotor 200.000 km civarında müdahale ister. Bir de şanzımanın değerlendirilmesi lazım. Kapota gayet temiz görünüyor. Çamurlıklarda çürüme yoksa çok çok iyi. Aracın yürüründeki ufak tefek sorunlar sizi fazla yormaz.; ucızdur. Zamanım olsaydı sizin için ilgilenirdim. Ama birileri yardımcı olur umarım.

Hayırlısı olsun.

İlginiz için çok teşekkür ederim. Mutlaka göstermek lazım tabi. zaten çok fazla anlamıyorum araçtan. İstanbula gelebilirsem sitedeki servislerden birine gösteririm mutlaka. Beni tek tedirgin eden bildiğim kadarıyla Konya'da iyi bir land rover ustası yok. Bu da beni düşündürüyor biraz. Ama ne olursa olsun ilk fırsatta gidip araca bakmayı istiyorum.

Kapı içlerinde hafif çürümeler vardı, Arazi vitesi Lock'da takılı kalmış çıkmıyordu, Sağ önden darbeli, ödenmemiş vergi borcu vardı.

Çadırı, buzdolabı, telsizi, yükseltmesi v.b. ekipmanları ile tam set bir araç isterseniz iki hafta sonra benim araç (avatardaki) satışa çıkacak.

nkurtkaya' Alıntı:
Kapı içlerinde hafif çürümeler vardı, Arazi vitesi Lock'da takılı kalmış çıkmıyordu, Sağ önden darbeli, ödenmemiş vergi borcu vardı.

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. vergi borcu olduğunu biliyorum ama istediği fiyatın içine dahilmiş bu borç. Ama diğer sorunlar aracın sıkıntılı olduğunu gösteriyor o zaman :(

hsbasar' Alıntı:
Çadırı, buzdolabı, telsizi, yükseltmesi v.b. ekipmanları ile tam set bir araç isterseniz iki hafta sonra benim araç (avatardaki) satışa çıkacak.

Aracınızı almayı tabiki düşünürüm. Sizin aracınız kaç model? Birde fiyat benim için önemli ne kadar düşünüyorsunuz acaba?

mimesin86' Alıntı:
Aracınızı almayı tabiki düşünürüm. Sizin aracınız kaç model? Birde fiyat benim için önemli ne kadar düşünüyorsunuz acaba?

Araç 98 model, aracı kamp için hazırlamıştım, ev aldığım için satma durumu oldu.
İlk fırsatta size araçta yapılanlarla fiyatı yazarım.

hsbasar' Alıntı:
Araç 98 model, aracı kamp için hazırlamıştım, ev aldığım için satma durumu oldu.
İlk fırsatta size araçta yapılanlarla fiyatı yazarım.

Tamam o zaman bilgilendirmenizi bekliyorum. Teşekkürler

Tempus' Alıntı:
bende yeni aldım bu arada :smiley:

napıyım kızıyım mı :D

ben zaten şuna eminim ki, Discovery'den sonra hangi arazi aracını kullanırsam kullanayım Discovery'i özleyeceğim. :( Ama tek araç olunca yakıtı cidden fazla geliyor bana..

PrometheusTR' Alıntı:
napıyım kızıyım mı :D

ben zaten şuna eminim ki, Discovery'den sonra hangi arazi aracını kullanırsam kullanayım Discovery'i özleyeceğim. :( Ama tek araç olunca yakıtı cidden fazla geliyor bana..

Bende toyotayı bu yüzden sattım onun parasına 2 araç aldım :smiley:

25 krş şehir içi yakan bir binek otom var artık, diğer ne yakarsa dert diil

Tempus' Alıntı:
Bende toyotayı bu yüzden sattım onun parasına 2 araç aldım :smiley:

25 krş şehir içi yakan bir binek otom var artık, diğer ne yakarsa dert diil

ana Lexus gitti mi :S Üzüldüm yaa... Çağlar Abi ile kulaklarını çınlatmıştık sen aldıktan sonra.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.