DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Discovery 2 Almak Istiyorum.

'DISCOVERY' forumunda milimadami tarafından 13 Aralık 2016 tarihinde açılan konu 31466 kişi tarafından okunmuş, 234 cevap yazılmıştır

1. milimadami

milimadami Kamp I

Alınan Beğeni:
    154
    Meslek:
    tasarım
    Web Sitesi:
    http://www.milimadami.com
    Ben bunu yeni gördüm :smiley: Vallahi hatırlamıyorum kaça değiştiğini. Çıkma temiz vardı Hüseyin ustada. Değiştirmeyi önerdi, değiştirelim demiştim. Kolay kolay! set zaten. 2 saat sürüyor yaklaşık.

2. AlperGny

AlperGny Kamp I

Alınan Beğeni:
    36
    selam:smiley:)
    sorun halledildi tesisata gerek kalmadı.. çok sağolasın

milimadami bunu beğendi.

3. milimadami

milimadami Kamp I

Alınan Beğeni:
    154
    Meslek:
    tasarım
    Web Sitesi:
    http://www.milimadami.com
    Ne güzel günlerimiz geçmiş burada be... Tüm başlıkları yeniden okudum... Disko mu alsam ne yapsam @Derinderin :smiley:

Derinderin bunu beğendi.

4. troyexplorer

troyexplorer Zirve

Alınan Beğeni:
    537
    Hahahha
    Disco almak istediğin günü hatırlıyorum

5. troyexplorer

troyexplorer Zirve

Alınan Beğeni:
    537
    Arabaya bişey yapmayıp buraya birşey yazamadığım günlerde kendimi suçlu hissediyordum , ilginç valla
    Yeni proje lazım bize...

Haluk Tümer bunu beğendi.

6. Derinderin

Derinderin Kamp II

Alınan Beğeni:
    99
    nasıl pişmanım...

7. ORİ

ORİ Kamp I

Alınan Beğeni:
    61
    Zehir girdi bir kere,ara ara yokluyor..

8. Haluk Tümer

Haluk Tümer Kamp I

Alınan Beğeni:
    17
    Defender’den Discovery 2’ye geçmek geliyor aklıma ara ara. Yapıp da “iyi ki” ya da “aman sakın” diyen var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

9. Derinderin

Derinderin Kamp II

Alınan Beğeni:
    99
    yani bu göreceli bir tercih,birçok etken var bu iki arabayı seçmekte,rahatlık konfor d2 sert arazi ve modifikasyon def

10. Dadaşoffroad

Dadaşoffroad Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Meslek:
    Öğretmen
    Merhaba
    Bende sizin gibi disco zehir'ine kapıldım aldım başımı gidiyorum :smiley: sizde aracınıza makyajlı disconun farlarını takmışsınız yeni farlar için tadilat gerekiyor mu yoksa uyumlu mu? tadilat maliyetli mi ?

11. Burakali

Burakali Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Herkese merhaba, foruma yeni üye oldum, değerli forum üyelerine sevgiyle selam ederim. Önce kendimi tanıtayım ismim Burak, İstanbul’da oturuyorum, yaşım 47 uzun yıllardır bir arazi taşıtı alma hayalini kurarım, aktif olarak kış sporlarıyla uğraşıyorum. Şimdi tabi yaş biraz da kemale ermeye başladığından eskiden beri gözüme güzel görünen bir disco2 almayı planlıyorum. Forumu da bir güzel okudum diyebilirim, gerçekten çok faydalı bilgiler var ama benim gibi arabadan sıfır derece anlayan biri olunca ne anlatsanız anlamıyorum :smiley: daha önce hep binek araçlarım oldu. Şahin’den A4’e kadar bindim. Direksiyonum iyidir ama motordan şaseden anlamam. Aracı iyi dinler sorunu hissederim, lakin çözümünü bilmem bir ustasına gösteririm.

Aracı almamın sebebi tamamen keyif arkadaşlar, haftasonu gezmek, yakın coğrafyada dağa çıkmak dışında bir amacım yok, off road vs yapma niyetim yok. Yani dağa da gitsem yoldan çıkartmayı planlamıyorum. Şimdi tabi bu modelin artıları eksileri mevcut. Ayırmayı düşündüğüm bütçe en fazla 90 bin tl. Baktım bazı 2001-2002 otomatik vites araçlar var, temiz ve bilumum yenilemenin yapıldığı iddia ediliyor. Her neyse, bunların doğru olduğunu varsaydığınızda böyle bir maceraya atılmaya dönük görüşlerinizi alabilir miyim? Ortalama baktığınızda nasıl sorunlarla karşılaşıp ne kadarlık bir bütçeyi kenarda tutmam gerekir, tavsiye ve önerilerinizi görüşlerinizi beklerim. Sevgi ve saygılarımla,

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...