DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Discovery Almak İstiyorum

'DISCOVERY' forumunda greenlandy tarafından 6 Ekim 2014 tarihinde açılan konu 9990 kişi tarafından okunmuş, 4 cevap yazılmıştır

1. greenlandy

greenlandy Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    0
    arkadaslar 190 beygir discovery almak istiyorum tavsiyelerinize ihtiyacim var arac hakkinda hic bir bilgim yok , saglamlik , yakit v.s. simdiden tesekkürler

Etiketler:

2. oguzhan3434

oguzhan3434 Zirve

Alınan Beğeni:
    5
    Ynt: Discovery Almak İstiyorum

Yakiti lpg de 40-75 kurus arasi sonucta V8 motor durumuna gore yakar.arazi icin asfalt icin saglam arabadir kolay kolay ariza vermez.baska neyi merak ediyorsaniz yanitlayabilirim

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. alp72

alp72 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    0

İyi akşamlar.2001 TD5 HSE+Borusan çıkışlı yaklaşık 5.000 Euro'luk extra,230.000 km. de.İlgilenirseniz resim ve detaylarını gönderirim.Umarım aradığınızı bulursunuz.

4. greenlandy

greenlandy Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    0

yardim ve bilgileriniz icin tesekkür ederim , Alp bey sizede alakaniz icin tesekkürlerimi sunarim fakat araci viyanada kullanacagim o yüzden maalesef türkiyeden alamiyorum ...

5. alp72

alp72 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    0

Hayırlısı olsun umarım gönlünüze göre temiz bir araç bulup kazasız belasız tadını çıkartırsınız.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...