Discovery Aracım Çalındı Lütfen Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan possession Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 57
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,726

possession

Ana Kamp
Sitemizin de düzenlediği bir kaç off- road gezisinede katıldığım 2001 model land rover discovery marka 34 gp 8429 plakalı siyah renk aracım halkalıda bir sitenin açık otoparkından çalınmıştır.Aracımın kaskosu yoktur.Dun akşam farkettıgımız bu olay sonrası polıse gidip çalıntı araç ihbarında bulundum.Aracın çalınmasına ne benım nede polısın aklı almıyor.sıtenın içine çekıcı ile gırıp aracı yukleyıp tekrar nasıl çıkabılıyor yada başka nasıl çalınabılır lutfen yardımlarınızı yonlendırmelerınızı bu işle bılgılı kişilerden istirham ediyorum. işin içinden nasıl çıkıp aracımı nasıl bulabıleceğim konusunda en ufak bır tavsıyeye bıle ıhtıyacım var bu işin peşini bırakmayı dusunmuyorum.ki aklımın almadığı olaysa boyle bır rıske neden daha pahalı sokak ortasında park edılmış bır aracı değilde benım garip dıskoma goz dıkerler .

eylem planım
polısle ilişkilerimi iyi tutmak gerekırse odÜl dillendirmek
siteye 3 gırış çıkış var kamera goruntulerını talep ettım bugun verecekler muhtemelen çekıcı sahte plakadır yada bilmiyorum işte..
pazar gunude sefakoy cıvarında hurdalıkları ve oto center ı dolaşacağım belkı parçalama nıyetlerı olur
araba farelerının ınını bulup gırmeyı dusunuyorum oyle gerı alma hıkayelerı duymuştum
hırsızlık-teror eylemınde kullan at yapılacak bır araç olmadıgını dusunuyorum hantal yapısı için.ayrıca bukadar meşakkatlı işe gırmezler oyle bır durum için ama yıne de yedı emın otoparklarını turlamayı dusunuyorum
bakmayın bunları düşündüğüme çaresızlık akıyor yardımlarınızı bekliyorum ...
sorularım
teknık olarak nasıl çalınabılır?
araç parçalamak oyle kolay bırşeymıdır?
polıs ile ıletışımım nasıl olmalı
aracım için gozum pek. şuraya bak dıyecegınız bıryer varmı o bolge için
ınternetten neler yapabılırım sitemizdeki dostlarımla paylaşmaktan başka ?
anahtar uydurma diye bir şey varmıdır?

Pb102703

20131110 155932

Etiketler
Ynt: Discovery Aracım Çalındı Lütfen Yardım

Hocam gerçekten çok üzüldüm..geçmiş olsun,umarım en kısa sürede ziyansız belasız olarak bulunur aracınız.

Geçmiş olsun
üzüldüm.

Merak etmeyin ,yakıtı bitince bir köşeye park edip kaçarlar.

Siz, o sokakta duyarlı bir vatandaşın olmasına ve polise haber vermesine dua edin.

bir yerde denk gelirse 0532 685 15 68 yardımlarınızı bekliyorum.

BÜLENT beyin sorduğu ilginç geldi.oyle bır durumum varmı araştırıyorum ama sıte benım oturdugum sıte değil arkadaşımın sıtesınde park halınde ıdı.onu orda bulup ıcraya-yada borca mahsuben almaları mumkun değilki.keşke oyle olsa hep okurdum boyle çalınma hıkayelerını başına gelmeden idrak edilmiyor. ne güç birşeymiş yüreğimi söktüler sanki

Kaskosuz araç kullanmayın her gördüğü jipi 'apartman dairesi fiyatında araba' zannedenler var, her hırsız araba 15 küsür yaşında bilmemkaçyüzbin km'de diye düşünecek akla fikre sahip değil.

üzücü bir durum büyük geçmiş olsun
aracın bir kaç detaylı resmi varmıdır
kenini belli edecek yardımcı olabilir

Geçmiş olsun. Bülent abinin dediği muhtemel. Keyif için çalıp benzin bitince bir sokak arasına bırakırlar bencede.
Polisler artık hurdacılarda da araç arıyorlar bizzat şahit oldum.yani hurdacılarda da çok samimiler. Umarım en kısa zamanda bulunur aracınız.

Sent from my iPhone using Tapatalk

hiç keyif için çalınacağını düşünmüyorum.keyif için macera için sokakta park etmiş onca araç dururken sitenin içine girip uygun zamanı kollayıp güvenlikleri geçip çıktılarsa müşterilerinden aldıkları siparişi tedarik ediyorlardır algısı oluştu bende ne yazıkki :(

Geçmiş olsun, çok üzücü bir durum :( Sitenin güvenliği yok muydu? Kapıyı açan biri? Caddelerde mobese kameraları var belki onların kayıtlarının incelenmesi de talep edilebilir. Malesef benim aklıma parçaları için çalındığı geliyor :-\

geçmiş olsun,Deep 'in söylediği gibi mobese kameraları ve sitenin kameralarından hala bir sonuç alınamadımı,tez zamanda sevinç ile yazdığınız yazıları okuruz inşallah...

hocam geçmiş olsun ... bende kamera kayıtlarının üzerine düşün derim

Mobese kayıtları için mahkeme kararı gerekiyor diye biliyorum.(özel hayatın mahrumiyeti var diyorlar) o yüzden site kameraları daha muhtemel çözüm.
Umarım kısa zamanda bulursunuz aracınızı .

özel hayat mı kaldıki sayın derya mahremiyeti olsun.arkadaşımıza çok geçmiş olsun diyorum ve kimsenin alın teriyle kazandığına göz dikenler olmasın ve bedavadan geçinenlerin de sonu biran önce gelsin istiyorum.(maalesef insanımızı çok kötü halde buluyoruz artık iyiler de var demekte zorlanıyoruz nedense ve elimizden geldiğince iyilik yapmaya çalışıyoruz ki iyilerin değeri bilinsin ve artsın)

yasakşehir07' Alıntı:
özel hayat mı kaldıki sayın derya mahremiyeti olsun.arkadaşımıza çok geçmiş olsun diyorum ve kimsenin alın teriyle kazandığına göz dikenler olmasın ve bedavadan geçinenlerin de sonu biran önce gelsin istiyorum.(maalesef insanımızı çok kötü halde buluyoruz artık iyiler de var demekte zorlanıyoruz nedense ve elimizden geldiğince iyilik yapmaya çalışıyoruz ki iyilerin değeri bilinsin ve artsın)
Artık bende kanunların kanunsuz işler yapanları korumak için olduğunu düşünüyorum maalesef. :(

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR