Discovery Ll 2.5td Hse Ve Hs Modelleri Donanim Farki Nedir

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gokhanefe0707 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,616

gokhanefe0707

Ana Kamp
selamin aleykum discovery 2 alma arefesinde olarak hse ve hs modelleri farki nedir tam bilgi alabilirmiyim diye yaziyorum benim bildigim
*elektrikli koltuk
*muzik sistrmi harman cardon degil
*koltuklar tam deri degil
baska bir fark varmi dir birde bu viraj denge kontrol sistemi disco 2 lerin hepsinde standartmidir... simdiden tesekkurederim

Ses sistemi her ikisindede harman cordon , koltuk elektrik ve döşeme farkı var evet, bide alarmın bazı ilaveleri var ,hse de arka park sensörü orjinal , viraj denge hepsinde standart
Ses sistemi öyle ahım şahım bişey değil bu arada ,ismi harman cordon o kadar, bana mağarada müzik dinliyor hissi veriyordu

Yani günümüz orta seviye ayarındaki araçların müzik siteminden kötü , arkada sağ sol kulaklık kontrolü var o iyi sadece

Son düzenleme:

yani aralarindaki fiyat farkina degecek ozellikleri yok anladigim kadariyla teknik donanimlari standart ise sadece deri ve elektrikli koltuk icin hse tercih edilmez... tabi birde olmusken en full modeli olsun mantigi mevcut

Ses sistemi her ikisindede harman cordon , koltuk elektrik ve döşeme farkı var evet, bide alarmın bazı ilaveleri var ,hse de arka park sensörü orjinal , viraj denge hepsinde standart
Ses sistemi öyle ahım şahım bişey değil bu arada ,ismi harman cordon o kadar, bana mağarada müzik dinliyor hissi veriyordu

Yani günümüz orta seviye ayarındaki araçların müzik siteminden kötü , arkada sağ sol kulaklık kontrolü var o iyi sadece
Aynı his bende de oluyordu,o kadar da ayarlamaya çalıştımıştım bas,tiz vs.ama hikaye adı Harman Kardon dediğin gibi kaptan

yani aralarindaki fiyat farkina degecek ozellikleri yok anladigim kadariyla teknik donanimlari standart ise sadece deri ve elektrikli koltuk icin hse tercih edilmez... tabi birde olmusken en full modeli olsun mantigi mevcut
HSE, ES, S fiyat farkı yok zaten , fiyat farkı bu araçta nerelerin yenilendiğiyle değişir hatta bana göre model yılınında fiyat farkı yok , 2001 model olup heryeri adam akıllı elden geçmiş arabayı 2004 model hiç ellenmemiş araca tercih ederim fazla parada verilir
Bunu aldığınız zaman daha iyi anlayacaksınız

aslinda kafam hala karisik araci aldiktan sonra 5000 tl masrafa okeyim haliyle eski araclar ama sansa olurya cikarda olay boka sararmi masraf yonunden diye bi yandan da kaliteli buyuk arazi araci hevesim var olaylar buyuk

Sakat bişey alırsan 5000 lira çerez parası kalır , euro aldı başını gitti , parçacıların elinde hesap makinesi döneme geri döndük artık , iyi analiz et alırken derim

Motor için yan sanayi var nasıl diye düşünürsen veya yan sanayi ile toplanmış araba alırsan yanarsın, çıkma parçayla toplanmış apayrı ,lafa bakma fatura gör ...

Ben arabayı satarken 1 klasör fatura verdim yanında , ustam topladı ona sor da hikaye ...
Yani demem oki pahalı diye çok iyi durumda diye bişey yok pahalılığına ıspat gerek...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR