Duster Araca Bfgoodrich Lastik Ve Jant Uygulaması Ve Kampanya

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bfgoodrich Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,094
Ynt: Duster Araca Bfgoodrich Lastik Ve Jant Uygulaması Ve Kampanya

Ben goodyear wrangler olan lastiğin en başarılı arazi lastiği seçildiğini okumuştum bir araştırmada

iPhone Tapatalk

Etiketler

Selamlar

Beyler eğer lastik yada başka bir parçanın özellik kalite performans özelliklerini öğrenmek istiyorsanız bulursanız yerli bulamazsanız yabancı forum yada sitelerdeki kullanıcı yorumlarını okuyun fabrika yada üretici yorumlarını değil
mesela bir yorumda bir kullanıcı lastiği Kanada da karda çok kullanışlı olduğunu söylerken başka bir kullanıcı Amerikada bataklık yada kaya tırmanışında yetersiz buluyor veya çamurda ileri giderken iyi geri giderken başarısız diyor
hiç bir zaman marka vermeyi tercih etmem ama ben de isterimki lastiğim hem karda hem çamurda hem asvaltta başarılı ve performanslı olsun konfor sağlasın batıp kaldığı yerden aracı taşısın çıkarsın ama öyle bir lastik yok
bütün isteklere belirli oranlarda cevap verecek belirli oranlarda beklentilerimizi karşılayacak lastik markası sayısı 5 adeti geçmez ve tabiki fiyatlarda çok pahalı zaten bundan sonrası yükseltme ve vinç çünki kalmıyacak araç lastik vs. henüz icat edilmedi
bu sitede yabancıda olsa site adı vermek istemiyorum ama google m/T tire yazar aratırsanız bütün markaların mukayese edildiği kullanıcı yorumlarının yazıldığı site yada siteleri bulursunuz
küçük bir hatırlatma jant ebadı büyüdükçe lastik ebadı + marka tercihi + lastik tip seçimi azalır fiyat artar 15" janta bulacağınız marka tip çeşit miktarı fiyat tercih ve çeşitliliği çok fazladır
diğer yandan lastik ebadı büyüdükçe motorun lastiği çevirme gücü azalır ayna mahruti oranları başta bir sürü modifiye gerekir yükseltme ve bu tip modifiyeler yapılmıyacaksa orjinal ölçülerdeki en kaliteli lastiği bile taksanız kalırsınız
sonuç lastik bahane arkadaşın vinç şahane :D
ayrıca offroad yarışlarına katılan kupalar kazanmış arkadaşlarımız tanıdıklarımız var onlara sorun hangi lastiği kullanmışlar nasıl sonuç almışlar vs.

saygılar.

[table][tr][td]BOZO' Alıntı:
Selamlar

Beyler eğer lastik yada başka bir parçanın özellik kalite performans özelliklerini öğrenmek istiyorsanız bulursanız yerli bulamazsanız yabancı forum yada sitelerdeki kullanıcı yorumlarını okuyun fabrika yada üretici yorumlarını değil
mesela bir yorumda bir kullanıcı lastiği Kanada da karda çok kullanışlı olduğunu söylerken başka bir kullanıcı Amerikada bataklık yada kaya tırmanışında yetersiz buluyor veya çamurda ileri giderken iyi geri giderken başarısız diyor
hiç bir zaman marka vermeyi tercih etmem ama ben de isterimki lastiğim hem karda hem çamurda hem asvaltta başarılı ve performanslı olsun konfor sağlasın batıp kaldığı yerden aracı taşısın çıkarsın ama öyle bir lastik yok
bütün isteklere belirli oranlarda cevap verecek belirli oranlarda beklentilerimizi karşılayacak lastik markası sayısı 5 adeti geçmez ve tabiki fiyatlarda çok pahalı zaten bundan sonrası yükseltme ve vinç çünki kalmıyacak araç lastik vs. henüz icat edilmedi
bu sitede yabancıda olsa site adı vermek istemiyorum ama google m/T tire yazar aratırsanız bütün markaların mukayese edildiği kullanıcı yorumlarının yazıldığı site yada siteleri bulursunuz
küçük bir hatırlatma jant ebadı büyüdükçe lastik ebadı + marka tercihi + lastik tip seçimi azalır fiyat artar 15" janta bulacağınız marka tip çeşit miktarı fiyat tercih ve çeşitliliği çok fazladır
diğer yandan lastik ebadı büyüdükçe motorun lastiği çevirme gücü azalır ayna mahruti oranları başta bir sürü modifiye gerekir yükseltme ve bu tip modifiyeler yapılmıyacaksa orjinal ölçülerdeki en kaliteli lastiği bile taksanız kalırsınız
sonuç lastik bahane arkadaşın vinç şahane :D
ayrıca offroad yarışlarına katılan kupalar kazanmış arkadaşlarımız tanıdıklarımız var onlara sorun hangi lastiği kullanmışlar nasıl sonuç almışlar vs.

saygılar.
Ömer abi teşekkürler

iPhone Tapatalk[/td][/tr][/table]

rica ederim görüşmek üzere selamlar

Orjinal ebat (215/65/16) ve kolay tedarik istiyorsanız;
1) Lassa Competus AT
2) Yokohama Geolander ATS

Diğer türlü "bugün git yarın gel" olur her zaman.

Sağol hocam

iPhone Tapatalk

merhaba bende aranıza yeni katıldım 2012 model suzuki grand vitara 1.6 3k aldım . altındaki lastikler kötü olduğu için değiştirme kararı aldım . biraz araştırdım maxxis marka 215 70 16 ölçülerinde AT980 modelini sipariş verdi inşallah iyi olur ..sizlerin görüşleri nedir kullanınız oldu mu ?

Duster'da standart ebatlarda BF goodrich gördüm . Sizlerle paylaşmak istedim. Meraklısına güzel haber.

20160927 070002

20160927 070020

20160927 070035

Çok güzel bunlar.asfaltta kafa şişirir mi yakıtı çok artırır mı?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR