Ege Turu Gezi Planlaması

ofabiya

Ana Kamp
Mesajlar
28
Tepkime puanı
5
Bence 9 gün böyle bir gezi için yeterli değil. Ya görüp çıkacaksınız hemen ya da koşuşturmaca ile geçecek zorucu bir gezi olacak. Haritada tıklayınca kolay gibi geliyor insana, ancak gezmesi o kadar da kolay olmuyor.

Mesela selçuk için 4 yer belirlemişsiniz. Orada yaşayan biri olarak; sabah erken kalkıp Şirince'de kahvaltı yapılsa, sonra ufak bir köy turu yapılsa, oradan öğlen ayrılıp meryemana'ya gidilse git-gel gez-toz saat 15.00'da geri gelinse, Elde simitle! ( oturmaya vakit yok ) Efes'e girilse, eğer düzenli koşan biriyseniz, iyi bir kondisyon ile saat 17.00'da çıkabilirsiniz. Akşamda araçla Artemis'in yanında geçerken bir göz atsanız yemek yemek biraz vaktiniz kalır sanırım. :smiley:

Yine kuşadası demişsiniz, kuşadası'nın nesi? sahili mi, plajı mı, gecesi mi? dilek yarımadası milli parkının plajları mı? onca yol yapıp oraya gittikten sonra öğlen oraya vardıktan, şezlonga uzandıktan sonra gün bitmeden oradan ayrılabilecek misiniz? hemde o güzelim denizi bırakıp?

İşaretlediğiniz noktaların neredeyse tümünü ziyaret etmiş biri olarak her nokta için aynı hikayeyi anlatabilirim. Naçizane tavsiyem gidilecek noktayı azaltın ve egeyi tek tatile sığdırmayın.
 

NitroCharger

Yeni Üye
Mesajlar
9
Tepkime puanı
1
Ufak bir düzenleme yaptım ve bergamadan başlıyacağım. Bazı yerler sadece önünden gecip sefie yapmak için seçtim.
 


Forum istatistikleri

Konular
100,200
Mesajlar
1,479,785
Kullanıcılar
168,109
Son üye
ozcanciftci

SON KONULAR

Üst