Egeli Karavancılar Buluşması - İzmir Urla - Çeşmealtı (11 - 12 Aralık 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mseref Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 86
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,684

mseref

Kamp III
Yer
İzmir
Egeli karavancılar Urla-Çeşmealtı buluşması, kötü hava şartlarına rağmen gerçekleştirilerek güzel dostluklar kurulmuş, samimi ve içten sohbetlerle keyifli birgün yaşanmıştır. Hava şartlarının çok kötü olması fırtına ve yağmurun dışarıda kamp ateşi yakmamızı engellemesi arzu ettiğimiz etkinliği bize yaptırmadı. Kuvvetli rüzgardan durulamaz hale gelen sahil kıyısından daha sonra karavancı dostlarımız Salih ve Serkan bey lerin anne ve babasının evlerinin önünde bulunan park alanında konuşlanarak sıcak sohbetlere devam edildi. Çok soğuk ve beşik gibi sallanan karavanda bir gece daha geçirmeden bu yılki etkinliğimizi bitirmek zorunda kaldık.
Bize evlerini açarak çok sıcak ilgilerini ve misafirperverliklerini gösteren Salih ve Serkan beyin anne ve babası’na teşekkür eder, ellerinden öper ,saygılarımızı sunarız.
Ege karavancılar buluşmasına katılan, çok istemelerine rağmen mazeretlerinden dolayı katılamayan tüm karavancı dostlarımıza teşekkür eder, tekrar bir araya gelebilme fırsatını yakalayabilmeyi dileriz. Saygı ve Sevgilerimizle..

Birgül – Şeref Güçlü

Etiketler
Ynt: Egeli Karavancılar Buluşması - İzmir Urla - Çeşmealtı (11 - 12 Aralık 2010)

Birkaç kare fotograf

P1060964

P1060965

P1060968

P1060969

Ynt: Egeli Karavancılar Buluşması - İzmir Urla - Çeşmealtı (11 - 12 Aralık 2010)

Yurdumun her köşesini seviyorum ama Egeyi bir başka seviyorum...

Ne mutlu sizlere ki oralarda yaşıyorsunuz ve böyle güzel buluşmalar gerçekleştiriyorsunuz...

Umarım bahar aylarındaki bir buluşmanıza buralardan topluca gelme şansımız olur...

Hava durumu..
Fırtınadan dolayı birçok sandal zarar gördü. Akşama kadar batan ve zarar gören sandallar kıyıya çekildi.

P1060942

P1060955

P1060954

Haldun bey, Umarım dediğiniz gibi bir buluşma gerçekleşir. İnanın benimde istediğim bu. Ortak bir nokta bulup tüm Türkiye karavancılarını bir arada görebilmek.. Muhteşem birşey olur. Saygılarımla..

Hava muhalefetine rağmen dostların bir araya gelebilmesi sohbetlerin edilmesi güzel sizin adınıza sevindim,bizde rüzgarın yanında soğuk ve yağmur vardı katılan katılamayan tüm dostlara selam olsun.

Karavan içi muhabbetlerimizle daha çok güzel fotograflarımız var umarım arkadaşlarımız ekler. Serkan bey'in dışarıda toplu halde çektiği fotograflarıda bekliyoruz. Saygılarımızla

Birgül-Şeref

Teşekkürler Yusuf kardeş, Birlikte olup güzel muhabbetlerle dostlukları pekiştirmek garçekten çok güzel...

İlk önce Metin bey acil şifalar diliyorum.
Arkadaşlar sizleride tebrik ediyorum.
Bizim savaş alanı gibi yemek fotoğraflarımızdan sonra sizin masa başında ki çay sohbetiniz baya bir tezatlık olmuş bizim için :smiley:.

Hava muhalefetine ragmen buluşmayı gerçekleştiren arkadaşları tebrik ediyorum. Bizim Oğuz bey henüz 3,5 yaşında olduğu için hava şartlarının etkileyeceğini düşünüp karavansız gelme kararı almıştık. İşlerimi toparlayıp çıkmaya hazırlandığımız saatlerde, aklıma önce Yücel bey geldi. Acaba kamp ateşini yakabildi mi, odun yeterli mi, lazım olan bir şey var mı? Telefon görüşmemizde hava şartlarından dolayı mevcut yerde etkinliğe devam edilemediğini öğrenince hevesimiz kursağımızda kaldı :( . Yeni bir etkinlikte görüşmek dileğiyle.

Katılabilen arkadaşlarımızı içtenlikle kutluyorum; zorlu koşullarda gerçekleşti... :smiley:
Kendi durumum net değildi; o nedenle yazmamıştım. Bir tuşla iki kuş vardı oysa; hem "Travel 2010 Fuarı", hem de "Buluşma". Özel nedenlerle gidip katılamayacağım için üzülmüştüm ama zorlu hava koşullarının katılımı azaltması, tesellim oldu denebilir... ;) :smiley: Bir sonrakine diyelim...

Cavid Sezen

Değerli İzmir li kardeşlerim,

İzmir 'imize kar yağmaz pek,ama dünkü hava sanırım korkuttu hepinizi. Sabuncubeli 'nde kızak kaymaya gitmiş aileler.Haydi geçmiş olsun.
İzmir gurubunda yer alan değerli karavansever arkadaşlarla da tanışmayı isterdim ama İstanbul ile aynı güne denk geldiği için gelemeyecektim zaten.

Bir sonraki toplantınız şöyle açık havada oturup dereden tepeden sohbet edebileceğimiz güneşli bir güne denk getirilebilirse harika olur diye umutlanıyorum şimdiden. İstanbul ile aynı güne denk gelmez ise belki benim gibi gezme bahanesi arayanlara da fırsat olur diye düşünüyorum.
Tabii misafir sanatçı kabul ederseniz :D

Sevgiler,selamlar İzmir gurubuna...Katılımınızın her yıl giderek daha büyümesini, daha sağlamlaşmasını dilerim, :smiley:

RÜZGAR

Sayın Rüzgar, Birdahaki sefere inşallah hava çok güzel olurda kursağımızda kalan bu buluşmayı dilediğimiz ölçüde yapabiliriz. Sizin katılımınız ise bizi onurlandırır. Saygılarımızla...

Şeref

Merhaba arkadaşlar... bugün kötü hava koşullarına rahmen Egeli karavancılarla toplanıp tanıştık.Mordoğandan Şeref abi ye,Saim beye,Yavuz beye ve eşleri,çocuklarına teşekkür ederim.Nerden nereye denir ya Seneler önce bir zamanlar fotoğraf çektirmeye gittiğim ve o bahane ile 2 adet T2 Camperleri hakkında sohbet edip incelediğim araçların sahibi Yavuz abi ile Ülker Hn çıktılar.Seneler önceden beri bize karavancılığı sevdiren kişilerdir kendileri...seneler sonra tekrar bir arada olmamız büyük bir tesadüftü...Saim abi ile sohbet ettik ...çok güzel ve çok orjinal bir Hymer Karavana sahip olmuş 1 yıl önce ....Eeee emekli olunca darısı bizim başımıza diyelim....Şeref abi ile tanıştık...Mordoğana yerleşmiş ve oraların güzelliğini yaşayan hoş sohbet bir abimiz.Eeee artık biz İzmirde gezerken uğrayacak sohbet edecek çok abilerimiz ,ablalarımız,arkadaşlarımız oldu.Hepsine tekrar teşekkür ederim.

Arkadaşlar 15 gündür Fotoğraf ekleyemiyorum bir sıkıntı var çözemedik.Cem bey ilgilendi ama yine olmadı...teknik admine msj attım bekliyorum.Yine bir çok fotoğraf çektim ve elimde birikti fakat siteye atamıyorum...kabul etmiyor ve hata veriyor.İnşallah kısa zamanda çözülürse sizinle fotolarıda paylaşacağım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR