El İşçiliği Ustaları ( Yükseltme Kiti - Çamurluk )

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Ufuk Büyutat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,774
Yer
İstanbul,TR
Merhaba,

Mümkünse İstanbul içi değilse Türkiye içi güvenilir özel tasarım yükseltme kiti ve çamurluk yapabilecek bir dükkan/usta bilen var mı?
Şayet varsa ve paylaşırsanız çok sevinir kahve kek falan ısmarlarım. :yum:

Not: Komple amortisör takımı yapılacak, çamurluklar kesilecek vs...

Şimdiden teşekkürler.

Etiketler
Merhaba,

Mümkünse İstanbul içi değilse Türkiye içi güvenilir özel tasarım yükseltme kiti ve çamurluk yapabilecek bir dükkan/usta bilen var mı?
Şayet varsa ve paylaşırsanız çok sevinir kahve kek falan ısmarlarım. :yum:

Not: Komple amortisör takımı yapılacak, çamurluklar kesilecek vs...

Şimdiden teşekkürler.
mutlaka sizde google amcadan bu firmayı görmüşsünüzdür.Belki gözden kaçırmışsanız diye linki veriyorum.
Bir görüşün özel imalat ta yapabildiklerini yazmışlar .
poyraz teknik.

Selamlar,

Google amca üzerinden daha önce yönlendirildiğim lakin yazılarını detaylı olarak okumadığım için imalat yaptıklarını atlamış olduğum bir firma kendileri. :smiley:
Az önce Hüseyin beye proje ile alakalı bir mail yolladım.
Fiyat yapım süresi gibi konuları detaylı olarak öğrendikten sonra burada da paylaşacağım.
Alakanıza çok teşekkür ederim.
Saygılarımla.

Not: Sizden üzümlü kek ve çay için adres bilgilerini beklemekteyim. :smiley:

KEY2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selamlar,

Google amca üzerinden daha önce yönlendirildiğim lakin yazılarını detaylı olarak okumadığım için imalat yaptıklarını atlamış olduğum bir firma kendileri. :smiley:
Az önce Hüseyin beye proje ile alakalı bir mail yolladım.
Fiyat yapım süresi gibi konuları detaylı olarak öğrendikten sonra burada da paylaşacağım.
Alakanıza çok teşekkür ederim.
Saygılarımla.

Not: Sizden üzümlü kek ve çay için adres bilgilerini beklemekteyim. :smiley:

umarım beklentilerinizi karşılar.
Çay ve kek için teşekkür ederim.Siz işlerinizi hallettikten sonra benim içinde bir tane götürünüz.

Tekrardan çok
umarım beklentilerinizi karşılar.
Çay ve kek için teşekkür ederim.Siz işlerinizi hallettikten sonra benim içinde bir tane götürünüz.

Nezaketiniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Sizin içinde bir tane fazladan yiyeceğim. :smiley:
Görüşmek dileğiyle, keyifli pazarlar.

Yukarıda belirttiğim gibi Firma Sahibine detaylı olarak bir mail atmıştım, proje ile alakalı.
Sanki maili okumamış gibi bana bu gün numarasını yolladı.
Halbuki basit bir şekilde... Şu araca şu işlemleri yaptırmak istiyorum. Yapım süresi nedir ? Maliyet bilgisi nedir ? Diye iki soru sormuştum. Ve detaylı olarak mailde bu bilgilerin bana verilmesini talep etmiştim. Çünkü haliyle soracağım başka firmalarda olacaktır ve elimde kayıt olması karşılaştırma açısından kolaylık sağlayacaktır.
Bu şekilde beni ara denip sonra telefonda uzun,uzun şu şöyle şu böyle diye konuşmalara maruz kalınca inanılmaz sinirlenen bir insanım.
Zaten daha önce google da görmeme rağmen firma ile ilgilenmememin nedeni dizayn yoksunu internet siteleriydi. Şimdi bu şekilde ciddiyetsiz bir mail alıncada kesin olarak söz konusu firma ile çalışmama kararı aldım.
İşçiliklerini bilmemem ama profesyonellik açısından firmayı diğer kişilere de önermemek deyim.

Yukarıda belirttiğim gibi Firma Sahibine detaylı olarak bir mail atmıştım, proje ile alakalı.
Sanki maili okumamış gibi bana bu gün numarasını yolladı.
Halbuki basit bir şekilde... Şu araca şu işlemleri yaptırmak istiyorum. Yapım süresi nedir ? Maliyet bilgisi nedir ? Diye iki soru sormuştum. Ve detaylı olarak mailde bu bilgilerin bana verilmesini talep etmiştim. Çünkü haliyle soracağım başka firmalarda olacaktır ve elimde kayıt olması karşılaştırma açısından kolaylık sağlayacaktır.
Bu şekilde beni ara denip sonra telefonda uzun,uzun şu şöyle şu böyle diye konuşmalara maruz kalınca inanılmaz sinirlenen bir insanım.
Zaten daha önce google da görmeme rağmen firma ile ilgilenmememin nedeni dizayn yoksunu internet siteleriydi. Şimdi bu şekilde ciddiyetsiz bir mail alıncada kesin olarak söz konusu firma ile çalışmama kararı aldım.
İşçiliklerini bilmemem ama profesyonellik açısından firmayı diğer kişilere de önermemek deyim.
selamlar ,

poyraz teknik İzmir Karabağlar sanayide yolumun üzeri olduğundan gecerken dukkanlarinda her zaman proje calismasi land rover defender ve series araclarin yapıldığını görüyorum.sahiplerini ustalarını tanımıyorum , çok işlek ve dar bir yol olduğu için orada durup tanisamadim çünkü park etmek imkânsız.belki işlerinin yoğunluğu ve sizin isteklerinize yorum ve oneri yapabilme açısından tel nosunu iletmiştir diye düşünüyorum.
İzmirde bu islemleri yapan sayılı yerler var İstanbul da seçeneklerin daha fazla olduğunu düşünüyorum.
Seçiminizde titiz davranmaniz çok iyi çünkü bu işlere hatırı sayılır ücretler oduyoruz , ve sadece sonucun iyi olmasını bekliyoruz .umarım en kısa zamanda istediğiniz gibi aracinizi yapılandırıp keyifli geziler yaparsınız , selamlar saygilar

HUAWEI TAG-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selamlar,

Ticari bir işletmede en azından maillere geri dönüş yapabilecek bir çalışan olması gerektiğine inanmaktayım. Elbette aynı gün veya hemen geri dönüş yapmaları gerekmiyor. Hem insanlık hali hemde haliyle bir iş yeri olduğu için yoğunluk olması mümkün ama bu tarz konularda ben telefonda derdimi nasıl veya ne şekilde anlatabilirim ki? Konu sonuç olarak görsele dayalı temeller içermekte. Zaten bu yüzden aramak yerine mail atmayı tercih etmiyor muyuz? Görsel olarak ne istediğimizi örnekli bir şekilde anlatmamız mümkün olurken konuşma ile görsel temaları izahat etmek hem daha fazla zamana hemde yetersiz bilgiye tekabül edecektir diye düşünmekteyim. İşçilik kalitelerini veya işletme sistemlerini bilemiyorum ve gerçekten buna en ufak bir lafım yok ama profesyonel olarak çalışmadıklarına kanaat getirdim. Benimde iş yerime fiyat/model bilgileri gibi gün içinde bir sürü mail gelmekte o zaman bende herkesi tek, tek arayarak dostum sen bana telefonda anlat talebin isteğin nedir diye sorayım. :smiley: Haliyle insanlar tek firmadan fiyat almadığı gibi karşılaştırmak için mail yolunu tercih etmekteler. Sonuç olarak kullanıcı hangi firmayı tercih edeceğine karar verdikten sonra zaten firma ile gerek telefon gerek mail veya giderek çalışacağını bildirecek, görüşeceklerdir. Yani benim bu konuda sinir olmuş olmamın nedeni çok açık bir şekilde araç bilgisi vermeme ve çok açık bir şekilde yapım süresi/maliyet gibi soruları yöneltmeme rağmen bunlara cevap alamamış olmam. Örnek veriyorum maile cevap verirken bana bu bilgileri verdikten sonra numarasını maile eklese tamam ama hiç bir bilgi vermeden numara yollaması kişisel bakış açıma uygun düşmemektedir. En son araç yaptırmak istediğim zaman yaşadığım olumsuz durumlarında belki bunda etkisi olabilir ama yinede profesyonel açıdan müşterinin talebinin talep ettiği şekilde karşılanmasını uygun görmekteyim. Fikir verme konusu hakkında da evet ülkemizde bunuda servislerde ve benzeri yerlerde hatta bir çok alanda yaşıyoruz lakin biz araç sahipleri araçları hayal ettiğimiz şekilde yaptırmak istiyoruz. En azından benim için durum bu şekilde. Bir kapı kolu bir düğme yeri değişse inanılmaz rahatsız olur kabul etmem mesela, çünkü ben onu orada istemedim sonuç olarak. Yapamayacaksa yapamayacağım diyecek bende ona göre bilerek farklı firmalara yöneleceğim. Daha önce basit bir çeki demiri taktıracağım diye İstanbul Ataşehir gayet bilindik bir firma ile görüşüp işimi gücümü bırakıp aracımı oraya götürdüğüm zaman gayet rahat bir şekilde firma sahibi şuan elimizde yok aracı şimdi yollayacağım Maslakta ki dükkandan alıp getirecek sonra takacağız ama iş yerini 17:00 gibi kapıyoruz bu gün yetişmez siz aracını bırakın yarın öğlen alırsınız demişliği var. 46.000 TL parça tutarına toplam 70.000 TL fatura çıkartarak 24.000 TL işçilik ücreti talep etmişlikleri var vs... Yani o kadar çok yaşadıktan sonra artık net bir şekilde profesyonellik aradığım gibi mümkünse pek insanlar ile uğraşmadan bilgi almayı tercih etmekteyim. Telefonda çok alakasız şeyler duyuyorum özellikle büyük markalar talep ettiğim ürünleri değil ellerindeki ürünü yağlayıp ballayıp satmanın peşinde. Ben çok ayrı bir tampon istiyorum çünkü görsellik ayrı zevk sonuç olarak o bana şu daha iyi diyor. Yahu ben zaten almadan emin ol araştırmışımdır bu aracı şansa almadım talep ettiğim ürün bana yılbaşından çıkmadı araştırdım baktım beğendim bunu istiyorum yani. :smiley: Şunu bile telefonda anlatmak ayrı dert oluyor inanın ki bu yüzden ben mail atıyorum diyorum ki araç bu üstüne takılacak parça bu sizden istediğim şu bana bu aracı kaç günde teslim edersiniz bu işlemlerin maliyeti nedir? Gerçekten basit sorular değil mi? Sorsam ki ben İstanbuldan çıkıp Asia turu atacağım en ideal rota nedir bu rotada karşıma nerede ne sorunlar çıkar vs tamam arasın anlatsın başım üstüne ama iki basit soru kısa cevaplı yani. :mad: Çok uzattım biliyorum ama yazarken sinirim geçiyor. :smiley:
Bu yazıyı okuyacak firma sahiplerine önerim; Müşteriyi dinleyin ona sabit öğrendiğiniz lafları öyle böyle satmanın peşinde olmayın lütfen. Müşteri olarak bizimde bir aklımız bir fikrimiz ve bir zevkimiz var.

Son düzenleme:

Selamlar,

Ticari bir işletmede en azından maillere geri dönüş yapabilecek bir çalışan olması gerektiğine inanmaktayım. Elbette aynı gün veya hemen geri dönüş yapmaları gerekmiyor. Hem insanlık hali hemde haliyle bir iş yeri olduğu için yoğunluk olması mümkün ama bu tarz konularda ben telefonda derdimi nasıl veya ne şekilde anlatabilir ki? Konu sonuç olarak görsele dayalı temeller içermekte. Zaten bu yüzden aramak yerine mail atmayı tercih etmiyor muyuz? Görsel olarak ne istediğimizi örnekli bir şekilde anlatmamız mümkün olurken konuşma ile görsel temaları izahat etmek hem daha fazla zamana hemde yetersiz bilgiye tekabül edecektir diye düşünmekteyim. İşçilik kalitelerini veya işletme sistemlerini bilemiyorum ve gerçekten buna en ufak bir lafım yok ama profesyonel olarak çalışmadıklarına kanaat getirdim. Benimde iş yerime fiyat/model bilgileri gibi gün içinde bir sürü mail gelmekte o zaman bende herkesi tek, tek arayarak dostum sen bana telefonda anlat talebin isteğin nedir diye sorayım. :smiley: Haliyle insanlar tek firmadan fiyat almadığı gibi karşılaştırmak için mail yolunu tercih etmekteler. Sonuç olarak kullanıcı hangi firmayı tercih edeceğine karar verdikten sonra zaten firma ile gerek telefon gerek mail veya giderek çalışacağını bildirecek, görüşeceklerdir. Yani benim bu konuda sinir olmuş olmamın nedeni çok açık bir şekilde araç bilgisi vermeme ve çok açık bir şekilde yapım süresi/maliyet gibi soruları yöneltmeme rağmen bunlara cevap alamamış olmam. Örnek veriyorum maile cevap verirken bana bu bilgileri verdikten sonra numarasını maile eklese tamam ama hiç bir bilgi vermeden numara yollaması kişisel bakış açıma uygun düşmemektedir. En son araç yaptırmak istediğim zaman yaşadığım olumsuz durumlarında belki bunda etkisi olabilir ama yinede profesyonel açıdan müşterinin talebinin talep ettiği şekilde karşılanmasını uygun görmekteyim. Fikir verme konusu hakkında da evet ülkemizde bunuda servislerde ve benzeri yerlerde hatta bir çok alanda yaşıyoruz lakin biz araç sahipleri araçları hayal ettiğimiz şekilde yaptırmak istiyoruz. En azından benim için durum bu şekilde. Bir kapı kolu bir düğme yeri değişse inanılmaz rahatsız olur kabul etmem mesela, çünkü ben onu orada istemedim sonuç olarak. Yapamayacaksa yapamayacağım diyecek bende ona göre bilerek farklı firmalara yöneleceğim. Daha önce basit bir çeki demiri taktıracağım diye İstanbul Ataşehir gayet bilindik bir firma ile görüşüp işimi gücümü bırakıp aracımı oraya götürdüğüm zaman gayet rahat bir şekilde firma sahibi şuan elimizde yok aracı şimdi yollayacağım Maslakta ki dükkandan alıp getirecek sonra takacağız ama iş yerini 17:00 gibi kapıyoruz bu gün yetişmez siz aracını bırakın yarın öğlen alırsınız demişliği var. 46.000 TL parça tutarına toplam 70.000 TL fatura çıkartarak 24.000 TL işçilik ücreti talep etmişlikleri var vs... Yani o kadar çok yaşadıktan sonra artık net bir şekilde profesyonellik aradığım gibi mümkünse pek insanlar ile uğraşmadan bilgi almayı tercih etmekteyim. Telefonda çok alakasız şeyler duyuyorum özellikle büyük markalar talep ettiğim ürünleri değil ellerindeki ürünü yağlayıp ballayıp satmanın peşinde. Ben çok ayrı bir tampon istiyorum çünkü görsellik ayrı zevk sonuç olarak o bana şu daha iyi diyor. Yahu ben zaten almadan emin ol araştırmışımdır bu aracı şansa almadım talep ettiğim ürün bana yılbaşından çıkmadı araştırdım baktım beğendim bunu istiyorum yani. :smiley: Şunu bile telefonda anlatmak ayrı dert oluyor inanın ki bu yüzden ben mail atıyorum diyorum ki araç bu üstüne takılacak parça bu sizden istediğim şu bana bu aracı kaç günde teslim edersiniz bu işlemlerin maliyeti nedir? Gerçekten basit sorular değil mi? Sorsam ki ben İstanbuldan çıkıp Asia turu atacağım en ideal rota nedir bu rotada karşıma nerede ne sorunlar çıkar vs tamam arasın anlatsın başım üstüne ama iki basit soru kısa cevaplı yani. :mad: Çok uzattım biliyorum ama yazarken sinirim geçiyor. :smiley:
Bu yazıyı okuyacak firma sahiplerine önerim; Müşteriyi dinleyin ona sabit öğrendiğiniz lafları öyle böyle satmanın peşinde olmayın lütfen. Müşteri olarak bizimde bir aklımız bir fikrimiz ve bir zevkimiz var.
sizi çok iyi anlıyorum , fakat sizin dusundugunuz "firma" olarak tanımlayabileceğimiz isletme maalesef İzmirde yok :smiley: ama iyi isler yaptığını gördüğüm Kotto var ben is yaptirmadim yaptigi araclari gordum sadece , sahibi Erhan Kotoğlu int te adres ve tlf bilgileri vardır isterseniz birde ona mail atin , selamlar

sizi çok iyi anlıyorum , fakat sizin dusundugunuz "firma" olarak tanımlayabileceğimiz isletme maalesef İzmirde yok :smiley: ama iyi isler yaptığını gördüğüm Kotto var ben is yaptirmadim yaptigi araclari gordum sadece , sahibi Erhan Kotoğlu int te adres ve tlf bilgileri vardır isterseniz birde ona mail atin , selamlar

Çok teşekkür ederim inanın içim ferahladı. Hem kendimi anlatabilmek hemde anlayan insanların olmasını bilmek mutluluk verici. İnternet sitelerine biraz önce yaptıkları araçlar ile alakalı göz gezdirdim, diğer firmadan şuna için en azından sitelerini baz aldığımızda çok daha profesyonel olduklarını gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Bu gün için pek halim kalmadı ama yarın gün içinde söz konusu firmaya mail atarak bilgilendirme talebinde bulunacağım. Numara yollamak yerine bilgi vereceklerine internet sitelerine bakarak emin gibiyim, hayırlısı artık pek dermanım kalmadı valla. :smiley:
İlginiz için çok teşekkür ederim.

Saygılarım ve sevgilerimle.

Selamlar,

Ticari bir işletmede en azından maillere geri dönüş yapabilecek bir çalışan olması gerektiğine inanmaktayım. .......
En son araç yaptırmak istediğim zaman yaşadığım olumsuz durumlarında belki bunda etkisi olabilir ama yinede profesyonel açıdan müşterinin talebinin talep ettiği şekilde karşılanmasını uygun görmekteyim. Fikir verme konusu hakkında da evet ülkemizde bunuda servislerde ve benzeri yerlerde hatta bir çok alanda yaşıyoruz lakin biz araç sahipleri araçları hayal ettiğimiz şekilde yaptırmak istiyoruz. ........

Müşteriyi dinleyin ona sabit öğrendiğiniz lafları öyle böyle satmanın peşinde olmayın lütfen. Müşteri olarak bizimde bir aklımız bir fikrimiz ve bir zevkimiz var.

Maalesef;ülkemizde istediğimizi değilde, kendi algı yada anlayışına göre yönlendirmeye yada elindeki ürünü iteklemeye çalışan kişiler/firmalar dolu.

Çıktığınız bu yolda size şans, sabır ve isteklerinize uygun sonuçlar elde etmenizi temenni ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR