Erba 5,25 Ile Başlangıçtan Sonra Alınabilecek Çekme Karavan Tavsiyesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Makrakanta Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,244

Makrakanta

Kamp I
Yer
DENİZLİ
Kim ne derse desin Erba 5,25 en başta fiyatı, performansı ve tekrar satılabilirliği nedeniyle başlangıç için iyi bir çekme karavan.Şimdi ben Erba 5,25 mi satmadan yeni bir çekme karavan arayışındayım bir tık yukarı çıkmak istiyorum.Bütçem 50.000 tl ye kadar.Boy olarak 4,50 boyutlarında bir karavan alma düşüncem var.Esas sorum Erba 5,25 ile başlayıp sonra başka çekme karavan kullanan arkadaşlardan yorumlar almak.Kıyaslama yapmak neler değişti öğrenmek.

Etiketler
Merhaba. Ben ilk defa bu siteye üye oldum ve sizden bir konu hakkında bilgi almak istiyorum. Bende son zamanlarda bir karavan merak oluştu ve sanıyorum alma kararı verdim ama çok büyük birşey istemiyorum. Sahibinden.com sitesinede bakıyorum sürekli ama tam olarak ne alacağımı bilmiyorum. Aldığımda da sık sık değiştirmek istemediğin bir ürün için bana fikir verme şansınız varmıdır ?

AKMÜHENDİS üstad "Sally e 4,25 karavan yaptıyorum"başlığınızı baştan sona okudum.Bu konumun başında da belirttiğim gibi ERBA 5,25 halen durmakta iken,4,25 ve 900 kg civarı plakalı ruhsatlı bir karavan arayışım vardı.Önceleri Ortiz in 390 ını düşünüyordum sonra bir ara Pino 4,25 mi yaptırsam derken sizin bu deneyiminizi okuduktan sonra Sally 4,25 birden ön sıraya çıktı.Düşüncem bu yazı Erba ile geçirip sonbahar kış döneminde 4,25 kalıbı olan yerli bir firmaya öncelik Sally olabilir yeni bir karavan yaptırmak.En son sizin önerilerinizi almak isterim.Sizce öncelikli tercihim Sally mi olmalı?

PİNO için sitede gerekli ikazlar var, bu yüzden hiç düşünmeyin.
ORTİZ 390 ı hiç beğenmediğimi yazmıştım. Kaba güdük bir dış şekli var,
iç yerleşimi de çok kullanışsız. Her şeyi ile yeniden dizayna muhtaç bir karavan..
SALY bunların içinde en uygun tip.
Benim değerlendirmelerim bu.
Seçim sizin.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR