Esnek Çeki Halatı(strap) Satılık

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan orsa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 95
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,964

orsa

Zirve
5 metre ve 7 metre uzunluğunda polyamid malzemeden yapılmış esnek çeki halatı.
Halat 8 kollu yapıda üretilmiş, 8 ton çekerlidir.
İki tarafında sonsuz dikim u halkası, bir tarafında u kilit, bir tarafında ağır hizmet tipi klips vardır.
5 metrelik modelin fiyatı 60 TL, 7 metrelik modelin fiyatı 75 TL'dir.
Fiyatlar sınırlı sayıdaki stok için geçerlidir.
İlgilenen arkadaşlar bana özel mesaj ile ulaşabilir.

ornekkucuk.jpg

Etiketler
Ynt: Satılık esnek çeki halatı(strap)

halatın kalınlığı kaç mm acaba tam olarak teknik verileri mevcut mu ve hangi firmanın üretimi biraz daha bilgi verirseniz sevinirim

banada lazim ama boyle birseyde ciddi guvenilirlik isterim alirken marka teknik veri test vs :smiley: yada guvenilir bir agizdan tavsiye

Altuğ, Kürşad, ihtiyacınız varsa alın. Onur toplu alım yaptı onun için fiyat toptan fiyatı ve aldığı fiyata dağıtıyor (satıyor demek yanlış olur) Üretici firma, halat malzemesi, tipi, yük çekeri vs. birçok kişi tarafın değerlendirildi.

Onur hatta bana da bir tane ayır, yeni LR'yi yakında almış olurum :smiley:

nkurtkaya' Alıntı:
Altuğ, Kürşad, ihtiyacınız varsa alın. Onur toplu alım yaptı onun için fiyat toptan fiyatı ve aldığı fiyata dağıtıyor (satıyor demek yanlış olur) Üretici firma, halat malzemesi, tipi, yük çekeri vs. birçok kişi tarafın değerlendirildi.

Onur hatta bana da bir tane ayır, yeni LR'yi yakında almış olurum :smiley:

Teşekkürler yorumun için Nejat. Düzeltme yapayım çok düşük bir karla satıyorum. Daha önce yüz yüze görüştüğüm arkadaşlara geliş fiyatından verdim. İsteyenler bana ö.m. yoluyla ya da 0542 4875095'den ulaşabilir.

Cihan Bey'in kargo gönderisini yaptım. İlk partiden şu anda bir tane 5 metrelik, bir tane 7 metrelik ürün kaldı.

orsa' Alıntı:
Cihan Bey'in kargo gönderisini yaptım. İlk partiden şu anda bir tane 5 metrelik, bir tane 7 metrelik ürün kaldı.

Onur, bana da 7 m olanı ayırsana. Hesap no özelden gönderirsin.

Hesap numarasını gönderdim Nejat. :smiley:
İyi günler.
Nejat daha sonra teslim alabileceğini belirtti. Zaten şu anda pek ihtiyacı yok benim gibi. :smiley:

ilkerkul' Alıntı:
Bir tane de 5 metrelik olandan ben almak istiyorum. Hatta uzun olan daha mı avantajlı kararsız kaldım açıkçası.

Uzun olanın avantajı saplanan araca daha uzak mesafeden çekme yapılacağı için daha iyi sonuca ulaşılabilir.

orsa' Alıntı:
Uzun olanın avantajı saplanan araca daha uzak mesafeden çekme yapılacağı için daha iyi sonuca ulaşılabilir.

5m olandan 1 tane almak istiyorum.
Bana hesap numaranızı verir misiniz?
Pazartesi havale işlemini gerçekleştiririm.
Bu arada nerede oturuyorsunuz? Elden veya başka şekilde teslim alma şansım olur mu onu araştıracağım.

ilkerkul' Alıntı:
5m olandan 1 tane almak istiyorum.
Bana hesap numaranızı verir misiniz?
Pazartesi havale işlemini gerçekleştiririm.
Bu arada nerede oturuyorsunuz? Elden veya başka şekilde teslim alma şansım olur mu onu araştıracağım.

İstanbul Esentepe'de(Balmumcu) oturuyorum. İsterseniz elden, isterseniz kargoyla ulaştırabilirim.
Banka hesap bilgisini bir kaç saate ulaştıracağım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.