Frontera 2.4i Nasıldır ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tinmaz82 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,905

tinmaz82

'' Gerede OffRoad ''
Yer
BOLU
Öncelikle herkese merhaba. Forumu araştırdım ama frontera 2.4i hakkında bilgi bulamadım.
92 model 2.4i fronterayı nasıl bilirsiniz ?
Kronik sorunları varmıdır ?
97 model 2.2i ile arasında sadece motor farkımı var ?
Motoru 2.0 a yada 2.2 fronteraya göre nasıldır. ? parça sıkıntısı varmıdır ? Yakıt durumu nedir ?
Daha çok 2. aracım olarak arazide gezi amaçlı ve offroad amaçlı kullanacağım.
95-96 model 2.0 sportta olabilir.kısa olmasından dolayı arazide daha başarılıdır ama 5 kapılı olanı daha kullanışlı olur diye düşündüm ve tecrübelerinizden faydalanmak. fikirlerinizi almak istedim.
Herkese teşekkür ederim. Umarım yakın zamanda frontera ailesine katılabilirim...

Etiketler
Ynt: Frontera 2.4i Nasıldır ?

selamlar
düşündüğünüz aracın resmini yada ilanını koyarsanız aracı tanıyan yada fikir veren olur
2.4 araçlar pek rastlamadım o yuzden bir şey soyleyemeyecem
arazide hard offroad da kullanacaksanız parçası ucuz olan araca yönelin
bende eski frontera sport kullanıcısyım hiç sıkıntı yaşamadım ama hard offroad yapanların çok kırdığını biliyorum

Evet haklısınız 2.4i frontera çok yok piyasada. Malum sitede trabzondan satılık 92 model bordo aracı örnek gösterebilirim mesela. Ama bilgisi olan yok galiba.

tinmaz82' Alıntı:
Evet haklısınız 2.4i frontera çok yok piyasada. Malum sitede trabzondan satılık 92 model bordo aracı örnek gösterebilirim mesela. Ama bilgisi olan yok galiba.

bir tek o var zaten daha once ist deydi bu araç palak değişmiş şehir değişince bildiğim 2-3 el değişti hep ilanlarda görüyorum ;)

mrdnmz' Alıntı:
2.4 ile ilgili net te de peki bir sonuç çıkmadı. Bu bir işaret mi acaba?
Evet emre abi sanırım kullanıcısı az ve buda bir işaret :smiley: en iyisi bakımlı bir 2.0 sport araştırmak. Ne dersiniz?

ayazağa' Alıntı:
bir tek o var zaten daha once ist deydi bu araç palak değişmiş şehir değişince bildiğim 2-3 el değişti hep ilanlarda görüyorum ;)
Rifat abi bu aracı görünce acaba olurmuki diye forumdaki tecrübeli kişilerden bilgi almak istedim.olumlu şeyler soylenseydi 2.0 sporta alternatif olacaktı benim için ama piyasada fazla olmaması fikrimi değiştirdi.

tinmaz82' Alıntı:
Evet emre abi sanırım kullanıcısı az ve buda bir işaret :smiley: en iyisi bakımlı bir 2.0 sport araştırmak. Ne dersiniz?

2.0 veya 2.2 daha mantıklı gibi. Fiyatları da, bakım maliyetleri de uygun motor seçenekleri. Elbette seçim sizin. Hayırlısı olsun.

2.2 5 kapılar butcemi aşıyor abi. 2. Aracım olacağı için bana en mantıklısı sport modeli gibi görünüyor. Bakımlı bir sport kovalamaya devam edeyim en iyisi.ilginize teşekkür ederim abi.

kolaylıklar sana forumda hali hazırda gezilere kaıldığımız 2 sport kullanıcısı var biri satıyor
bilgi istersen birinci elden öğrene bilirsin ;)

ayazağa' Alıntı:
kolaylıklar sana forumda hali hazırda gezilere kaıldığımız 2 sport kullanıcısı var biri satıyor
bilgi istersen birinci elden öğrene bilirsin ;)

Kim satıyor abi ?

linkini atıyorum
kendisi toyota aldı yeni
http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=133451

ümit bey bende de 2.0 sport var 95 model malum sitede elazığda araç 14.500 fiyatı aklınıza gönlünüze yatarsa arayın bütçenize göre pazarlık ta olur..motor full yeni yapıldı krankına kadar

demir545' Alıntı:
ümit bey bende de 2.0 sport var 95 model malum sitede elazığda araç 14.500 fiyatı aklınıza gönlünüze yatarsa arayın bütçenize göre pazarlık ta olur..motor full yeni yapıldı krankına kadar

Fatih bey Aracınızı gördüm gerçekten bakımlı güzel görünüyor. İstediğiniz fiyatı hakeden bir araç. Yanlız maddi durumum o fiyatlara uygun deil. Pazarlıkta olur demişsiniz çok teşekkür ederim ama mantıksız pazarlığa girmek bence uygun deil. Keşke uygun olsaydımda hazır bakımlı aracınızı alabilseydim. Hayırlı satışlar abi...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR