DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Frontera 3.2 Dört Mevsim Mi Kışlık Mı?

'OPEL' forumunda Okan55 tarafından 16 Eylül 2019 tarihinde açılan konu 296 kişi tarafından okunmuş, 4 cevap yazılmıştır

1. Okan55

Okan55 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Değerli arkadaşlarım, A/T mi M+S mi? Yoksa iyi bir çıkma kışlık lastik mi alsam? Aracımın üzerindeki lastikler 8 yıllık 235 70 16 Michelin M+S, çıkma takılmış. Çok ömrü yok kanımca. riske girmek istemiyorum. Bu araçla ilk kışım olacak. Bütçem taksitle 2000 - 2500 TL. Samsunda yaşıyorum burda çok kar da olmuyor, ama köye sık çıkan bir aileyiz. Kışın traktör bile yolda kalıyor köy yolunda. Köye vurmam yine de hafif kar görür 1 ay.. Bir ay için de kışlık lastik alınır mı bilemedim. Kafamda deli sorular. Lastik fiyatları da malum.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler:

2. KLL

KLL Hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir.

Alınan Beğeni:
    382
    yokohama geolander AT-S GO12 alın 5 sene ve her koşulda binersiniz. ayrıca çok da sessiz bir lasitktir AT olmasına rağmen.

Okan55 bunu beğendi.

3. Okan55

Okan55 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Sağolasın üstadım. Hemen araştırıyorum. İyi akşamlar

KLL bunu beğendi.

4. maestro34

maestro34 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    9
    A/T'ye gerek yok, M+S yeterli olur. Continental cross contact LX2 bakabilirsiniz.

Okan55 bunu beğendi.

5. Okan55

Okan55 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Bir kış kullanılmış çıkma Michelin m+s aldım arkadaşlar. Bugün şansım yaver gitti. Derinlik iyi. Sırt, omuz diri. 2017 üretimi. Neredeyse sıfır ses, mevsim gereği samsunda bol yağış var, bugün yağmurda fren mesafesini denedim gayet başarılı. Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Herkese hayırlı işler, iyi akşamlar. Sağlıcakla kalın.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...