Frontera 3.2 V6 Motor Parçalarına İhtiyacım Var

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alisipahi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,602

alisipahi

Yeni Üye
öncelikle herkese selamlar sitede yeniyim henüz.
ama arkadaşlar siteniz yardımlaşma konusunda çok güzel ancak aradığım konuyu bulamadım

aracımdan 7 ay önce değişik bir ses geldiği için tamircime götürdüm. ve bana motorun gidik olduğunu söyledi bir sürü parça adı yazıp verdi bana bunlar lazım dedi. araştırdım ama çoğunu bulamadım. aracın motoru söküldü ve bagajında şu an.

almam gereken malzemeler :

TK. piston sekman (STD 93mm)
1 ad. krank mili
1 ad. biyel kolu
TK. ana yatak STD
TK. kol yatak STD
TK. gezi yatak
TK. ful conta
TK. keçeler
1 ad. yağ pompası
TK. triger seti
Su pompası
1 ad. termostat
TK. buji
TK. filtreler

arkadaşlar bunları bulabileceğim bi parçacı biliyor musunuz?
veya komple çıkma motor bulmak daha mı iyi olur? ve çıkma motor u nerden bulabilirim
yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim aracıma binmek istiyorum artık bu aracın zevkini hiç bir araç vermiyor sanırım

uşakta oturuyorum bu arada

Etiketler
Ynt: Frontera 3.2 V6 Motor Parçalarına İhtiyacım Var

Ali bey hoşgeldiniz ve geçmiş olsun. Şıp diye bulacağınız 2 yer var. İstanbul cihan oto ve ankara güven oto. Onun dışında yedek parçacışarla ilgili bir konu açmıştık çok daha fazlasını orada bulacaksınız.

Daha çok yeni 4 kişi motor yaptırdı bulamadıklarınız için bizde yardımcı olmaya çalışırız elbette.

Selamlar
Ali İstanbul Maslakta OPEL Opser Otomotiv var buraylada fiatları mukayesi imkanın olur.
Yeni parçada.

Tel 0212 2850767
2866825
2850492

Atatürk oto sanayi sitesi,
2 kısım 27 sok no 1088
Maslak/İSTANBUL

Merhaba,
İstediğiniz parçaların çoğu elimizde vardır bilginize. ( Krank, Piston Kolu, ana yatak, kol yatak, yag pompası vs. )

Emir Otomotiv - İstanbul / İkitelli 0212 485 87 65

10255990_686287221431733_6797735358046790672_n.jpg

https://www.facebook.com/cikmayedekparcadunyasi
http://www.globalparca.com/opel/54-opel-frontera-32-v6-krank-mili-cikma.html

bende de opel 2001 model 3.2 fronteram için yedek almış olduğum üst kapak conta takımı var 600 tl ye almıştım 300 tl ye vereceğim

Sevgili kardeşim öncelikle çok geçmiş olsun benim 97 A 2.2 Fronti,yeni rektefiye görmüş birisi olarak ve 10 gün yıldız sanayi sitesini hurdacı ve çevre esnafı birebir tanımış birisi olarak tavsiyem İstanbul Cihan oto,sağolsun heryerde arayıp bulamadığım piston kolunu ( güven otoda bizzat kolları rektefiyeciye ölçtürerek aramamıza rağmen)24 saat geçmeden bulup elimize yolladı.Ayrıca Güven oto fiyat hususunda pek güven vermiyor,tabiiki herleyin fiyatını biliyorlar ancak frontera parçalarının piyasada olmadığını bildikleri içinde bize çok yüksek fiyat veriyorlar.Bana bu senin krankın aynısıdır diyerek Zefira nın krankını veriyorlardı aldım bile ancak rektefiyeciyle 1 saatin içinde geri dönerek iade ettim.neyse uzun lafın kısası Güven oto hurdacı ancak Cihan otoya fronteracı olduğunu söyle yardımcı oluyorlar.tekrar geçmiş olsun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR