Fujifilm & Gezenbilir - Ücretsiz Sokak Fotoğrafçılığı Atölyesi

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 50
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,689
Ynt: Fujifilm & Gezenbilir - Ücretsiz Sokak Fotoğrafçılığı Atölyesi

..........

DSCF0748


DSCF0762


DSCF0779


DSCF0783
 

Etiketler
Ynt: Fujifilm & Gezenbilir - Ücretsiz Sokak Fotoğrafçılığı Atölyesi

Seval hanım geç de olsa özür mesajı yazmak istedim. İşten çıkan bir arkadaşım dolayısıyla değişen çalışma düzenim nedeniyle katılım sağlayamadım. Mail gelmesine rağmen iş yoğunluğundan dolayı da geri bildirim yapamadım size. İlerleyen günlerde benzeri bir etkinlik olursa çalışma günüme gelmediği taktirde katılmayı çok isterim. Liste de ismim bulunduğu için bir başkasının katılmasına mani olduysam da herkesten çokca özür dilerim.
 

Ynt: Fujifilm & Gezenbilir - Ücretsiz Sokak Fotoğrafçılığı Atölyesi

Seval Hanım merhaba. Fujifilm destekli sokak fotoğrafçılığı etkinliğimizde çok genç, uzun boylu (telefonunun işletim sistemi windows oduğu için wifi özelliklerinden yararlanamayan) bir arkadaşımız vardı. En beyaz sakallı katılımcı ben olduğum için epey portremi çekmişti. Bu kadar detay hatırlıyorum ama isim özürlüyüm. Forumdan iletişim kurarız demişti. Yardım mümkünse teşekkürler.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER KONULARGEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,208
Mesajlar
1,515,345
Kayıtlı Üye Sayımız
171,836
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzeyin_Oglu

SON KONULARGeri
Üst